EN|RU|UK
 Економіка
  5070  32

 За нас ударила загальносвітова криза перевиробництва сталі. Але ми й далі інвестували, - директор групи "Метінвест"

Група "Метінвест" і далі інвестувала у розвиток виробництва й екологічні проекти, навіть під час військових дій.

Про це заявив генеральний директор групи "Метінвест" Юрій Риженков під час 13-й щорічній зустрічі YES (Ялтинська європейська стратегія), передає 112.

"Наша компанія пережила непрості два роки. Складнощі були пов'язані не тільки з військовими діями, інфраструктурою, тарифною політикою. По нас ударила загальносвітова криза перевиробництва сталі. Але, тим не менше, ми і далі інвестували. Обсяг інвестицій нашої компанії щорічно становив 250-270 млн доларів. Стратегічними проектами для нас залишалися ті, що були пов'язані з підвищенням ефективності виробництва й охороною навколишнього середовища", - заявив керівник "Метінвесту".

Серед проектів топ-менеджер назвав найбільший екологічний проект в історії незалежної України з будівництва аглофабрики на ММК імені Ілліча.

Згідно з планами металургів, інвестиції найближчим часом тільки зростуть.

"Цього року ми вже переходимо до проектів розвитку: недавно підписали контракт на постачання машини безперервного лиття заготовок на комбінат Ілліча, продовжуємо будівництво комплексу пиловугільного вдування на "Азовсталі", зупинили на капітальний ремонт конвертер №2 на комбінаті імені Ілліча, що дозволить вийти на європейські екологічні нормативи. Усі ці проекти обійдуться групі майже у 300 млн доларів", - підсумував гендиректор "Метінвесту".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n406650
VEhrNGRrdzVSMEl3V1V4UmMwNUROekJaZURnd1NucFJkR1JIUXpCYVlsRjJaRU41TUV4WVVtZGtSME09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору