EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  2531  62

 Зараз слушний час і місце для інвестування, - Порошенко запросив американський бізнес в Україну

Президент Петро Порошенко в Нью-Йорку зустрівся з представниками бізнесу США. Глава держави подякував українсько-американській діловій раді за їх підтримку в розвитку сильних і плідних ділових зв'язків між двома країнами за останні 20 років.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Глави держави.

"Бажаю, щоб одного прекрасного дня заголовки в газетах про Україну були не про обстріли на Донбасі, а про можливості для міжнародного бізнесу на сході України, серед іншого і в українському Криму", - зазначив Президент. Він зауважив, що попри агресію з боку РФ, Україна продовжує працювати над зміцненням економіки, посиленням обороноздатності, боротися з корупцією.

"Моєю місією як Президента є боротьба з корупцією. Мій головний пріоритет - допомогти Україні позбутися корупційних схем, практик і культури", - зазначив Петро Порошенко. Президент нагадав, що в Україні було впроваджено систему електронних закупівель ProZorro, яка дозволила вже заощадити сотні мільйонів бюджетних коштів і запобігти корупційним злочинам, проводиться реформа енергетичної системи. Глава держави підкреслив, що також було стабілізовано макрофінансову ситуацію, очищено банківську систему.

Окремо Президент звернув увагу на початок реформи судової гілки влади для викорінення корупції в судах, яка перешкоджає роботі бізнесу.

Глава держави зазначив, що недавно була створена Національна інвестиційна рада України, робота якої спрямована на напрацювання пропозицій для подолання ключових перешкод для інвестування в Україну. Президент представив нового секретаря ради Бориса Ложкіна.

Глава держави зазначив, що інвестори відкривають для себе український ринок і користуються наявними можливостями для розвитку свого виробництв в Україні. Зокрема, він нагадав про запуск промислового вантажного комплексу американської компанії Bunge в Україні.

"Ми зараз починаємо реалізацію великої програми приватизації", - підкреслив Глава держави. "Зараз слушний час і місце для інвестування в Україну", - зазначив Петро Порошенко.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n406697
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVIxY3dURE5SYzNSRE1UQlpTRkpuZEVNME1GbGlVbXgwUjFobVRrTm9NRXRxVVd0QlBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору