EN|RU|UK
 Суспільство, За кордоном
  8027  24
Матеріали за темою:

 "Потерпілий з 2015 року зареєстрований на території Російської Федерації і останнім часом проживав у московському регіоні", - слідком РФ про Жиліна

Ватажок терористичної організації "Оплот" Євген Жилін, убитий напередодні, був зареєстрований у Росії і проживав у московському регіоні.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні Слідчого комітету РФ.

"Слідство має інформацію про те, що потерпілий з 2015 року зареєстрований на території Російської Федерації і останнім часом проживав у московському регіоні", - зазначає відомство.

"Як випливає зі свідчень пораненого, зустріч у ресторані була призначена з метою вирішення питань бізнесу. Зараз ця інформація перевіряється. Слідством відпрацьовується кілька версій скоєного злочину. Пріоритетною є комерційна діяльність, а також не відкидають і особисті неприязні стосунки", - додали в Слідкомі.

Нагадаємо, 19 вересня ватажок бойовиків "Оплота" Євген Жилін був убитий у підмосковному ресторані.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n406821
TUZsUVVYTmtRelF3VEV4U1oyUkhRekJNVEZGMmFVUlJkSFJETkRCTWRsSnNkRU01TUV4QmRreDVPSFl3V1VSUmRuUkRNekJaU0ZGMU9VZFhNRXhVVW1jNVEza3dURVJSZG1SRE9UQlpPVGd3V1VSUmRHUkhWVEJaU0ZKbmRFZEJNRXhFVW1oMFIxY3dXVGs0TUV4TVVYTmtRelF3VEV4U1oyUkhRekJNVEZGMmJucFJiMlJETnpCYVlsRjBUa00yTUV3M1VYWkRSRkZ2VGtOclprNURaakJhWWxGMFRrTTRNRXczVW1ka1F6WXdURGRSYzJsbVVtcDNQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору