EN|RU|UK
 Політика України
  3750  24

 Гризлов про переговори в Мінську: Нам потрібен чіткий регламент роботи контактної групи, що фіксує всі домовленості і терміни виконання

Представник Росії в тристоронній контактній групі Борис Гризлов заявив, що Москва виступає за випрацювання чіткого регламенту роботи контактної групи з урегулювання ситуації в Україні, де буде прописано всі домовленості і терміни їх виконання.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише РІА Новости.

"Вкотре хочу заявити, що для продуктивної і результативної роботи контактної групи і її робочих підгруп, необхідний чіткий регламент роботи, який фіксує всі домовленості і терміни виконання. Також у регламенті необхідно фіксувати розбіжності, якщо вони виникатимуть", - сказав він.

На його думку, це дозволить контролювати процес виконання зобов'язань - не буде потреби щоразу повертатися до обговорення, починати все спочатку.

Читайте також: Сьогодні в Мінську розпочнеться засідання контактної групи щодо Донбасу: протягом двох днів обговорюватимуть відведення військ і звільнення військовополонених

"Фіксація домовленостей, їх невиконання або нова інтерпретація не дозволить учасникам процесу постійно міняти свої позиції, нескінченно додавати або викидати пункти, обумовлені раніше, тим самим, не дозволить гальмувати виконання комплексу заходів", - наголосив він.

Як повідомляли раніше, сьогодні підгрупа з безпеки тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації розпочала зустріч у Мінську.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n406840
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lUzlSYXpsSFFUQk1hbEYwT1VNM01FdzNVWE5wT0hZd1RFUlJjemxIUVRCTVdGSm5aRWRYTUZrNU9EQk1MMUYwWkVkQk1FeFlVWFpPUXlzd1RFeFJkVTVET1RCTWFEZ3dXVVJSZEdSRGVqQk1kbEZ6VGtNNE1FeFlVWFprUjBObVRrTTRNRnBpVVhaa1IwSXdXWHBSZFhSSFYwbE9SMFF3VEZCUmRuUkRNREJNYURnd1MwUlJkblJIUWpCYVlsSnFNM3BSYkU1REt6Qk1NMUZ6WkVOM01GbEZQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору