EN|RU|UK
 Політика України
  2712  31

 Агресія Росії погіршила ситуацію з правами людини в окупованих Криму та Донбасі, - доповідь ЄС

Після початку російської агресії на окупованих територіях на сході країни і в Криму значно погіршилася ситуація з дотриманням прав людини і демократією. Разом із тим на інших територіях України і в контексті діяльності влади відзначається значний прогрес у цій сфері.

Про це йдеться в оприлюдненій у вівторок доповіді Європейського Союзу про права людини й демократії в світі в 2015 році, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Конфлікт на сході України і нелегальна анексія Криму та Севастополя Російською Федерацією призвели до значного погіршення ситуації з правами людини на територіях, які не перебувають під ефективним контролем уряду", - йдеться в доповіді.

Особливо відзначається погіршення через дії Росії соціально-економічних умов життя людей, обмеження основоположних свобод, свободи слова, мирних зібрань та релігійних переконань.

"На Кримському півострові ситуація з правами людини й основоположними свободами погіршилася після нелегальної анексії з боку РФ. Особливо це стосується проукраїнських активістів, журналістів та кримськотатарської громади", - наголосили в ЄС.

Щодо неокупованих територій у доповіді наголошується належне проведення місцевих виборів у 2015 році.

"У сфері свободи слова та ЗМІ був зроблений хороший прогрес у частині наближення до європейських стандартів на законодавчому рівні", - відзначили також в Євросоюзі.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Порушення Росією прав людини на окупованих територіях вимагає введення додаткових секторальних санкцій", - Порошенко

Крім того, в документі позитивно відзначені зміни, внесені до Кодексу законів про працю України, прийняття в серпні 2015 року Президентом України Національної стратегії в сфері прав людини та плану дій Кабінету Міністрів щодо імплементації цієї стратегії.

"Усе це було важливо в контексті забезпечення ефективної імплементації плану дій щодо візової лібералізації", - додали в ЄС.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n406865
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
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору