EN|RU|UK
 Політика України
  21215  85
Матеріали за темою:

 2 євродепутати пропонують не надавати Україні безвізовий режим

У комітеті Європарламенту з питань громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ зареєстровані поправки до доповіді про надання Україні безвізового режиму, якими пропонується відхилити цю пропозицію.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, поправки внесли депутати Беатрис фон Шторх (Німеччина, група "Європа свободи і прямої демократії") і Удо Фойгт (член Націонал-демократичної партії Німеччини). Інші політичні групи Європарламенту не надали поправок, підтримавши доповідь під час першого обговорення 5 вересня.

Зокрема, поправкою №2 Шторх пропонує замість фрази "(Європарламент) приймає свою позицію в першому читанні, приймаючи пропозицію Комісії", написати "Відхиляє пропозицію Комісії". Четвертою поправкою євродепутат пропонує видалити з доповіді абзац, в якому йдеться про те, що Україна виконала всі вимоги Плану дій щодо лібералізації візового режиму і тому відповідає критеріям країни, громадяни якої повинні бути звільнені від отримання віз.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Упевнений, що візовий режим для України скасують у жовтні, - єврокомісар Хан

Усього в доповідь депутата Марії Габріель (група європейських народників) "Про виключення України зі списку третіх країн, громадяни яких повинні при перетині зовнішніх кордонів мати візу" внесено 7 поправок. Документ буде винесений на голосування в рамках засідання Комітету 26 вересня.

Аналогічна ситуація була й навколо доповіді про надання безвізового режиму Грузії, який Комітет підтримав 5 вересня. Поправки, внесені фон Шторх, були відхилені під час голосування.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n407040
TUV4SVVYUmtRek13VEV4U2JIUkRNekJNTjFGemRFTTBNRXhyWnpCWlJGRjBaRU15TUV4cVVYWkRSRkYwZVVSU2JFNUhRa3g1T0haTU9VTjVNRnBpVVhRNVEzZG1Ua041TUZwaVVYUk9Remd3V21KUmRtUkRkMHhEUkZKblpFTTJNRXhFVW1ka1IwUXdURXhSYzA1RE9UQk1NMUpxTTNwUmRqbERLekJNTDFKblRrTjNNRXhNVVhWMFF6Um1Ua040TUV4WVVYUTVRM2t3V21KUmREbERLekJNVEZGMVRrTTFTVTVIUVRCTVdGRjBkRU0wTUV4NE9EQk1jbEYyZEVNNE1GcGlVbWQwUXpFd1dVbzRNRWxVVVhOMFIwRXdURGRTWjJSREt6QlpOMUYwTTNwUmFFNURlVEJaUkZGMmRFTXZNRXhFVW1kT1F6Y3dURVJSZGs1RE1UQk1NMUpuWnowOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору