EN|RU|UK
 Політика України
  6275  23

 Законопроект про злодіїв у законі можна доопрацювати і порахувати економічні ризики, - Деканоідзе

На думку глави НП, злодії в законі - це радянська традиція, найпотворніша традиція Сталіна і більшовиків.

Закон про злодіїв у законі можна доопрацювати і порахувати економічні ризики, передає Цензор.НЕТ, про це в ході засідання комітету Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, яке транслював телеканал "112 Укрїна" заявила глава Національної поліції Хатія Деканоідзе.

"На жаль, мушу сказати, що злодії в законі - це радянська концепція. Це не європейська концепція. Злодії в законі - це концепція Сталіна, яку він придумав для того, щоб контролювати криміногенну ситуацію не тільки на вулиці, але і в тюрмах. Ми ухвалили це в Грузії, цей закон, тому що у нас не було безпеки не тільки на вулиці, але і у всій криміногенній ситуації, коли злодії в законі контролювали й економіку, й кримінал і так далі. Все було переплетено, і кримінал, і політика, і економіка. У Грузії це спрацювало", - заявила Деканоідзе.

"Ви маєте рацію, напевно. Ухвалити такий закон і затримувати їх не має сенсу. Тому що ми знаємо, що діється в наших в'язницях. Ми контролюємо їх, розуміємо, що там твориться? Ні. Чи можна доопрацювати, можна підрахувати економічні ризики. Але європейці і цивілізовані країни не знають такої концепції. На жаль, злодії в законі - це радянська традиція, найпотворніша традиція Сталіна і більшовиків", - зазначила вона.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n407064
VEhrdlVXeE9RekV3VEhKUmMwNURPVEJNTjFKc2RFTXdNRXhtVVhSVE9IWXdUR1pSZFRsREt6Qk1WRkpzZEVNMVNVNUhSRWxPUXpNd1RFUlJkWFJES3pCTU0xSnNibnBSZERsRGR6Qk1jbEYyZEVNNQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору