2869  18

Міністерство молоді та спорту виплатило премії призерам Паралімпіади в Бразилії, - міністр Жданов

Міністерство молоді та спорту виплатило премії призерам Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

Як інформує Цензор.НЕТ, про це міністр молоді та спорту Ігор Жданов написав у Фейсбуці.

"Хочу повідомити приємну новину. Всім спортсменам-паралімпійцям збірної України, які завоювали нагороди на Паралімпіаді в Ріо, виплачені заслужені державні призові. Міністерство молоді та спорту спрацювало оперативно, кошти надійшли на картки спортсменів", - сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що всім переможцям і призерам Паралімпіади будуть виплачені максимальні призові.
Зокрема, за 1 місце виплачується до 40 тис. доларів, за 2 місце - до 26 тис. доларів, за 3 - до 18 тис. доларів.
Призові виплачуються за курсом Національного банку на день зарахування коштів на картки.

Збірна України завоювала 117 медалей і посіла 3-е місце серед 176 країн-учасниць у загальнокомандному медальному заліку на Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

Також читайте: Українські паралімпійці отримають від держави 3,3 млн доларів призових