EN|RU|UK
 Політика України
  11799  31

 Нардепа БПП пов'язують зі створенням лотерейної монополії

На лотерейному ринку зацікавлені особи використовують свій політичний вплив для включення в список "антиросійських" санкцій своїх конкурентів.

Як наслідок, бюджет України втрачає мільйонні надходження, а Росія одержує нові докази в діалозі із Заходом того, що впливові сили в Україні використовують війну для своїх бізнес-інтересів. Про це йдеться в блозі журналіста Сергія Глушка на Цензор.НЕТ.

Як пише журналіст із посиланням на публікації в ЗМІ, після рішення РНБО України від 02.09.2015 р. про включення до списку санкцій "проросійських", як їх кваліфікували без суду і слідства, юридичних осіб - лотерейних операторів "М.С.Л" і "Патріот" національний ринок лотерей виявився фактично монополізованим компанією УНЛ, яка до цього мала лише 5% ринку. Такий стан справ пов'язують з депутатом від БПП О.Третьяковим.

"В принципі, це секрет Полішинеля, оскільки серед експертів і журналістів всі, кого цікавить ця тема, добре знають, що минулого року нардеп Третьяков взяв під свій контроль компанію УНЛ, яка до цього належала групі іноземних інвесторів" - зазначає автор.

Коментуючи обшук в УНЛ в грудні минулого року, юрист УНЛ Станіслав Оліфіренко тоді заявив: "Триває відверте правове свавілля. Але це свавілля не взято на порожньому місці. Воно чиниться за підтримки таких народних депутатів як Білоус, як Третьяков". Раніше компанія УНЛ належала європейським власникам Пітеру Шетті (Швейцарія), Вулф Кламмерт (Австрія) і Францу Ренгхоферу (Австрія), але з незрозумілих причин перейшла в руки офшорів, за якими формально вказані кілька нікому не відомих українських громадян. У недавній публікації в "Дзеркалі тижня" самі депутати визнали, що лотерейний ринок монополізували "любі друзі", яким "це віддали" і які там утримують "ігрові автомати, які назвали лотереєю".

Доходи від лотерейної монополії стали "з відома керівництва країни" одним із струмочків фінансування партійного будівництва, рішення партійних питань. "Всі потоки в одну провладну команду", визнали в українському парламенті. Журналіст із посиланням на ЗМІ вказує, що за неофіційними даними, Третьяков отримує від лотерейного бізнесу щомісяця 60-90 млн грн, частину з яких, правда, віддає на потреби своєї фракції в парламенті.

"Але важливо не тільки те, що рейдерство залишилося невід'ємною частиною вітчизняної бізнес-культури, як і участь політиків у розподілі ринку. Гірше інше. Якщо раніше для зачистки конкурентів використовували фейкові або замовні судові рішення, то зараз для боротьби з конкурентами не гребують використовувати війну, зокрема антиросійські санкції, рішення про які ухвалює РНБО і затверджує Президент України"- робить висновок автор.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n407125
VEhrdlVXOTBSMEV3VEZoU1ozUkhUVEJaTDFGMWRFTXJNRXhKZGt3NVF6Y3dURGRTWjNSRE1UQlpSRkYwWkVkUQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору