EN|RU|UK
 Політика України
  2348  96

 Гройсман: Приватизація дасть "нове дихання" державним підприємствам, на яких сьогодні процвітає кумівство та корупція

Усі стратегічні державні підприємства мають залишатися у власності держави, натомість компанії, які не є стратегічно важливими і на яких процвітає кумівство та корупція, слід публічно та відкрито приватизувати.

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання уряду в четвер, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби Кабміну.

"Наше завдання - все те, що має важливе стратегічне значення, на прикладі Нафтогазу, має бути державною компанією для того, щоб забезпечити державний інтерес, а все те, що не є стратегічно важливим для держави, має бути офіційно, публічно, відкрито продано для того, щоби ці підприємства через інвестиції, які в них прийдуть, отримали "нове дихання", збільшення робочих місць, збільшення вироблення власної продукції", - заявив Гройсман.

Також читайте: Кабмін передав "Нафтогаз" собі в управління

Прем'єр-міністр зауважив, що питання проведення публічної, відкритої приватизації державних підприємств є одним із пріоритетів Уряду.

Він наголосив, що на більше, ніж 3 тисячах підприємств державної власності, більшість з яких не становлять державного пріоритету, сьогодні процвітає кумівство, корупція, хабарництво та неефективне використання державних ресурсів.

"З цим потрібно покінчити, - підкреслив Голова Уряду. - Це проходили всі успішні країни, і ми маємо цей процес теж пройти".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n407175
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhZNVIwRXdUR3BSYzNSRGR6QlpURkYxVGtNek1FeEVVbWgwUjFjd1dUazRNRXB5VVhOT1EzZ3dUSHBTYkhSRE9RPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору