EN|RU|UK
 Київські новини
  6733  39

 Мешканці Оболоні влаштували каструльний протест під КМДА проти будівництва ТРЦ на метро "Героїв Дніпра". ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Жителі столичного району Оболонь вийшли під КМДА з протестом проти будівництва торгового центру над входом до станції метро "Героїв Дніпра".

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ із місця подій.

...

Відео Олег Богачук

Жителі Києва вийшли під КМДА на акцію протесту "Каструляда під КМДА". Вони стукали в каструлі, намагаючись таким чином привернути увагу київської влади до їхньої вимоги припинити будівництво торгового центру над входом до станції метро "Героїв Дніпра".

Активісти вимагали негайно зупинити будівництво до проведення громадських слухань і вивезти всю будівельну техніку з будівельного майданчика, негайно провести незалежну інженерну експертизу станції метро "Героїв Дніпра", здійснити позапланову перевірку будівництва торгово-розважального комплексу на відповідність Державним будівельним нормам і скласти відповідний акт, в якому засвідчити пошкодження зводу станції в результаті будівельних робіт, негайно перевірити стан станції метро "Героїв Дніпра", а також притягнути до фінансової та кримінальної відповідальності осіб, які причетні до видачі дозвільних документів, і тих, хто здійснює будівельні роботи над станцією "Героїв Дніпра", озвучити прізвища відповідальних осіб і організацій.

У підсумку ініціативна група місцевих жителів пішла на засідання Київради.

протест кгга

Мешкканці Оболоні протестують під КМДА проти будівництва торгового центру над входом до станції метро "Героїв Дніпра"

протест кггапротест кггапротест кггапротест кггапротест кггапротест кггапротест кггапротест кгга


Ініціативна група мешканців Києва вирушила на сесію Київради.

протест кгга


Фото Олег Богачук

Источник: https://ua.censor.net.ua/v407179
VEhrdlVYWTVSMEV3VERkU1ozUkRNVEJNWkRnd1NqZFJkVGxETVRCTVRXY3dTa2hSZG5SRGVqQk1SRkpvT1VkRU1FeHZka3c1UXk4d1dVUlJkblJIUXpCTVdGSm5aRWREWms1RGVEQlpVRkYwVGtkWE1FeE1VWFprUXpRd1dXSlNaM1JEZVRCTU5UZ3dUR1pSYzA1RGVEQlpVRkYwVGtNck1FeE1VWE5JZWxGdGRFTmpNRXBVVVd0SWVsRnRkRU0wTUZwbVVYTjBSMEV3VEVSUmRFNURkMlpPUTJNd1RGaFNaM1JIUVRCTU4xRjJPVU1yTUV4MlVteDBSME13VEZoUmRsRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору