EN|RU|UK
 Економіка
  4388  26

 Світовий банк залишив без змін прогнози щодо України: 1% курсу в 2016-му і 2% в 2017 році, - Reuters

При цьому організація попередила, що стабільний підйом економіки країни залежить від викорінення корупції та поліпшення управління.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Reuters.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Реформу теплоенергетики в Україні підтримує Світовий банк

Новинне агентство відзначає, що нерівномірний процес реформ та ознаки того, що зацікавлені кола продовжують впливати на політику, викликали стурбованість серед іноземних кредиторів України щодо реальних намірів влади країни впроваджувати реформи.

"Боротьба з корупцією та поліпшення управління - це центральні пріоритети на шляху до стабільного підйому економіки й загального добробуту населення", - вважає Світовий банк.

"Щоб поліпшити показники економічного зростання до 3-4 відсотків у середній перспективі, потрібні більш глибокі структурні реформи з метою залучення інвесторів і поліпшення продуктивності. Це на додачу до тих реформ, які впровадили в останні кілька місяців", - каже Сату Каконен, директор Світового банку по Україні, Білорусі та Молдові.

З травня 2014 року Світовий банк надав Україні кредитів на суму 4,4 мільярда доларів і на даний момент обмірковує надання ще 500 мільйонів для компанії "Нафтогаз" на купівлю зимового газу.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n407237
VEhrNGRrdzVRell3VERkU1owNUhSREJNTDFKb2RFZFhNRms1T0RCTVdGRjFkRU1yTUV3elVYWjBRemd3V21KUmRYUkRkMlpPUTJnd1RFeFNiSFJIUXpCTU4xRnpkRU0wTUV4clp6Qk1TRkZ6VGtNNU1FeHZQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору