EN|RU|UK
 Політика України
  11411  78

 "Це дуже важливі кроки": ЄС схвалив прийняття закону про НКРЕКП

Представництво Європейського Союзу в Україні схвалює прийняття закону "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" відповідно до Третього енергетичного пакета.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в заяві представництва ЄС в Україні на сторінці у Facebook.

Також ЄС схвалює прийняття в першому читанні проекту закону "Про ринок електричної енергії". "Це дуже важливі кроки в напрямку реформування енергетичного ринку в Україні та сприяння зростанню всієї економіки", - йдеться в повідомленні.

У представництві ЄС також вважають, що ці закони будуть створювати кращі механізми для захисту прав споживачів і зменшать ризики корупції за допомогою більшої прозорості та орієнтованого на ринок ціноутворення. Крім того, збільшення конкуренції і більш широкий вибір для виробників, бізнесу та кінцевих споживачів призведуть до зменшення цін на енергоресурси.

"Якщо в другому читанні буде прийнятий проект закону "Про ринок електричної енергії", то він, зокрема, сприятиме розвитку українського ринку електроенергії відповідно до найкращих європейських і світових практик, а також відкриє двері для стратегічних інвесторів у цьому секторі", - відзначається в повідомленні.

У представництві запевнили, що Європейський Союз і надалі буде підтримувати реформи в енергетичній сфері України.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Самопоміч" стала ініціатором найгіршого і найбільш корумпованого законопроекту. Вона у змові або нічого не розуміє ", - Тимошенко про закон про електроенергетику. ВIДЕО
Источник: https://ua.censor.net.ua/n407272
VEhrNGRrdzVRek13VEVSUmRYUkRLekJNTTFGMmRFTXZNRmxFVVhaMFF6RXdUSEpTWjI1NlVXaE9RM2t3V1VSUmRuUkhRakJNTjFKcWRFTXpaazVEWkRCS2NsRnZUa05XTUVweVVXNTNQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору