EN|RU|UK
 Політика України
  4057  12

 ЦВК призначила вибори в 41 місцевій об'єднаній громаді на 11 грудня

23 вересня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, на якому були внесені зміни до Порядку призначення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, затвердженого постановою ЦВК від 12 лютого 2016 року № 32.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби ЦВК.

У повідомленні говориться: "Таке рішення було прийнято з метою встановлення можливості призначення перших місцевих виборів в об'єднаних територіальних громадах у грудні (крім останньої неділі).

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Публічна дискусія між кандидатами на посаду членів ЦВК відбудеться 23 вересня в Києві

Крім того, розглянувши звернення низки обласних державних адміністрацій щодо прийняття Комісією рішення про призначення перших місцевих виборів у зв'язку з утворенням об'єднаних територіальних громад, Комісія встановила їх відповідність вимогам Конституції України та законам України, а також Порядку призначення перших місцевих виборів і призначила на неділю, 11 грудня 2016 року, вибори в 41 об'єднаній територіальній громаді.

При цьому Комісія оголосила початок виборчого процесу перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів з 22 жовтня 2016 року.

Розглядаючи це питання, Комісія відповідно до ст. 68 Закону України "Про місцеві вибори"; виходила з наявності коштів, що виділяються за бюджетною програмою 6741020 "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" у сумі 10 460 тис. гривень згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2016 року № 644 -р, яке було погоджено рішенням бюджетного комітету Верховної Ради України.

Разом із тим Комісією враховано, що 22 вересня Верховна Рада України призначила на 4 жовтня позачергові вибори 54 сільських, селищних голів, для організації підготовки та проведення яких необхідно близько 4 млн 188 тис. грн".

Також читайте: Довибори в Раду - вирок мажоритарній виборчій системі, - Магера
Источник: https://ua.censor.net.ua/n407400
VEhrNGRrdzVRemd3V21KU1oyUkhSekJNV0ZGemRFZFhTVTVEZVRCTWFsRnpaRU1yTUZsRVVYVkllbEZ3ZEVOVE1FcHZQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору