EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  8252  47

 Явка на виборах до Держдуми в окупованому Криму становила 49,1% - значно нижча за очікування Кремля, - "Дзеркало тижня"

На виборах до Державної Думи РФ в окупованому Криму і Севастополі явка виявилася нижчою, ніж очікували в Кремлі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пише Олексій Їжак у статті для "Дзеркала тижня".

У Криму явка становила 49,1%. При цьому результат "Єдиної Росії" - 72,8%. У Севастополі при явці в 47% "Єдина Росія" отримала 53,8%.

За словами автора, скромні результати Севастополя пов'язані з тим, що тамтешній "герой російської весни" Олексій Чалий почав конфліктувати з "Єдиною Росією". "Підтримувані ним кандидати програли, але не нищівно", - пише Їжак.

За інформацією експерта, в Росії існують
"регіони електоральної аномалії": у них традиційно спостерігається надвисока порівняно з середньостатистичною явка з незмінно надвисоким результатом "партії влади" і кандидатів Кремля. Традиційно до цієї групи належать національні республіки Північного Кавказу та Поволжя, республіка Тива і Кемеровська область. Зокрема, в Чечні явка становила 94,9% з 96,3% голосів, відданих за "Єдину Росію", в Інгушетії, відповідно, 81,4 і 72,4%, у Північній Осетії - 85,6 та 67,1%, Кабардино-Балкарії - 90,1 і 77,7%, у Карачаєво-Черкесії - 93,3 і 81,7%, Татарстані - 78,7 і 85,3%, Тиві - 89,7 і 82,6%, Кемеровській області - 86,7 та 77,3%.


Читайте також: За результатами "виборів" в окупованому Криму в Держдуму проходять тільки представники "Єдиної Росії": серед них Поклонська

"Анексовані Крим і Севастополь не дотягли до почесного статусу
провідного "регіону електоральної аномалії". Хоча плани такі були", - йдеться у статті. За словами автора, численні політичні десанти російського керівництва на півострів (останнього разу - за тиждень до виборів), за задумом влади, мали привести до потрібного результату. "Але він виявився нижчим за очікування Кремля", - пише Їжак.

Нагадаємо, депутатами Державної Думи Російської Федерації від Криму стали 6 осіб. Всі вони балотувалися від партії "Єдина Росія".Источник: https://ua.censor.net.ua/n407485
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору