EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  19436  167
Матеріали за темою:

 "Подивіться, як живуть люди, а у нас - не встиг вийти на пенсію, як уже помер", - Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за розвиток багаторівневої системи охорони здоров'я, що включає й інститут сімейного лікаря, і високоспеціалізовані клініки.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Не треба винаходити велосипед, його винайдено в усіх країнах світу. Подивіться, як живуть люди, а у нас - не встиг вийти на пенсію, як уже помер. Це велика проблема і виклик для всіх нас", - сказав він.

В. Гройсман наголосив на необхідності формування інституту сімейного лікаря як первинного рівня медичної допомоги.

Крім того, за словами В. Гройсмана, на міському рівні формуватимуть вторинний рівень меддопомоги, складніший, а на обласному рівні - ще більш складну та спеціалізовану третинну меддопомогу.

"Третій рівень - спеціалізована медична допомога з високим рівнем складності, певною унікальністю. Це означає, що третій рівень - обласні лікарні, які мають отримувати більш якісне обладнання. Обласна лікарня не виконуватиме рядових втручань", - сказав він.

Також читайте: Бюджет на 100% забезпечить потреби у ліках на тяжкохворих, - Данилюк

"Якщо йдеться про надскладні втручання - це четвертий рівень, столичні лікарні, лікарні системи АМН України, де є відповідне обладнання і фахівці, які виконують надскладні маніпуляції, наприклад трансплантацію органів", - наголосив прем'єр-міністр.

В. Гройсман також зазначив, що буде змінено систему фінансування охорони здоров'я.

"На сьогодні гроші інвестують у стіни лікувальних закладів, у ліжкомісця. А ми хочемо інвестувати в конкретну людину, в конкретну медпослугу, щоб була конкуренція між медзакладами. Гідну зарплату ми зможемо в такому варіанті забезпечити", - додав В. Гройсман.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n407679
TUV4eVVYTk9RM2d3VEhwU2JIUkRPVWxPUTNvd1dVUlJkblJETlRCWlNGRjJUa04zTUV3elVYTkRPSFl3U2xCU1owNURLekJNYmxKblpFTTRNRXhFVVhaVE9IWXdURGRTYUdSREt6QlpSRkYyZEVNNU1FeEJaekJNWmxGMFRrTXJNRmxFVVhaMFEzbEtPVWRRWms1RE9EQk1XRkYwVGtNME1GbGlVWFZPUXprd1RFSTRNRmxFVVhSa1IwVXdURGRTWjA1RE9EQk1hRGd3U25KUmMwNURlREJNZWxKc2RFTTVaazVEWXpCYVlsRjJaRU16TUV4VVVYWjBSMEV3VERkUmMybG1VbXAzUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору