EN|RU|UK
 Політика України
  1104  66

 "Потрібно переходити від планування на один рік на середньостроковий горизонт, щонайменше три роки", - Гройсман про формування бюджетів. ВIДЕО

Під час складання бюджетів варто керуватися плануванням не на один рік, а на середньострокову перспективу, що дасть можливість планувати зміни й проекти на більш тривалий період.

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з представниками регіональних ЗМІ в понеділок, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Кабміну."Нам необхідно переходити від планування на один рік на середньостроковий горизонт, щонайменше три роки. Це є також важливим з точки зору планування, в тому числі на місцях, - заявив Гройсман. - Треба планувати на більший горизонт, ніж на один рік, це очевидно".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Нам потрібно створити нормальний інститут сімейного лікаря, - Гройсман

Прем'єр-міністр зазначив, що уряд цього року здійснив прогноз на наступні кілька років з точки зору економічного зростання та інших показників.

Гройсман також зазначив, що зміни, проведені в рамках фінансової децентралізації, дають можливість на місцях приймати місцеві бюджети раніше, ніж прийнято Державний бюджет країни. "Це теж крок вперед щодо підвищення повноважень місцевих органів влади", - зазначив він.


  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
   
   
   
   
   
   вгору