EN|RU|UK
 Суспільство
  29287  28
Матеріали за темою:

 На сьогодні потреби в оголошенні 7-ої хвилі мобілізації немає, - Міноборони

Завдяки успішній кампанії з набору військовослужбовців військової служби за контрактом, сьогодні нема потреби оголошувати чергову хвилю часткової мобілізації.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні прес-служби Міноборони.

"З початку року контракт з Українським військом вже підписало близько 53 тисяч військовослужбовців, із яких понад 6 тисяч - офіцери. Ще кілька тисяч громадян пройшли відповідний відбір і укладуть контракт після проходження необхідного курсу підготовки. Таким чином, щомісяця лави Збройних Сил України в середньому поповнює близько 6 тисяч контрактників. Враховуючи зазначену тенденцію, до кінця року заплановано зарахувати ще 15-18 тисяч контрактників", - йдеться в повідомленні.

У відомстві також зазначили, що успішна реалізація у Збройних Силах України завдання Президента України щодо професіоналізації війська та поступової заміни мобілізованих військовослужбовців на військовослужбовців військової служби за контрактом, дала можливість здійснити звільнення останньої (шостої) черги, без оголошення наступної хвилі мобілізації.

Також читайте: "Імовірність наступної хвилі дуже велика", - спікер Міноборони Підгорний про мобілізацію

"Усі звільнені у запас військовослужбовці в обов'язковому порядку будуть зараховані до оперативного військового резерву першої черги", - йдеться у повідомленні.

Крім того у відомстві зазначили, що зараз у ЗСУ тривають підготовчі заходи до осіньої призовної кампанії, під час якої буде призвано близько 14 тис. військовослужбовців строкової служби. У подальшому всі військовослужбовці-строковики проходитимуть службу в пунктах постійної дислокації військових частин. Вони комплектуватимуть лише небойові військові частини та підрозділи забезпечення.

"Жоден військовослужбовець строкової військової служби до виконання бойових завдань в районі антитерористичної операції на території Донецької та Луганської області залучатися не буде", - додали в Міноборони.

Нагадаємо, раніше Президент Петро Порошенко підписав указ про демобілізацію військовослужбовців, призваних у рамках 6-ої хвилі мобілізації.Источник: https://ua.censor.net.ua/n407837
TUV4NlVYWjBRM2d3V21KUmRUbEhWekJNWmxGelRrZEhNRnBpVW1wNU1IbE5SRVV5VEhrNGRrdzVRemd3VERkUmMyUkhWekJNZGxKc2RFTXpNRXhFVW1oMFIxY3dXVGs0TUVwNlVteDBRemt3VERkUmMyUkRLekJaUkZGMmRFTTVNRXhuUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору