EN|RU|UK
 Суспільство
  10965  7

 Загиблому під Луганським аеропортом розвіднику Сергієві Муравському встановили пам'ятник у Хмільнику. ФОТОрепортаж

24 вересня місту Хмільнику виповнилося 654 роки. У цей день у ньому відбулося відкриття пам'ятника розвідникові 8-го окремого полку спеціального призначення Сергієві Муравському.

Боєць загинув у липні 2014 року під Луганським аеропортом. Це вже другий меморіал, який встановлюється на честь наших захисників на перейменованих вулицях Вінниччини. Крім цього, і в самому місті, і раніше у Вінницькій області пройшла презентація пересувної виставки "Блокпост Пам'яті" та 1 тому "Книги пам'яті військовослужбовців ЗСУ". Організацією виставки та презентацією книги займалися такі організації: МАІФ Цитадель, Національний військово-історичний музей України, Управління військово-цивільного співробітництва Міністерства оборони України.

памятник
Павло Нетесов


памятник

Коментар з приводу проведених заходів залишив керівник пошукової групи Національного військово-історичного музею України Павло Нетесов:

"Слава Богу, є люди, яким не байдужа пам'ять про полеглих героїв нашого часу. За встановлення пам'ятника і допомогу в організації висловлюємо подяку народному депутатові Петру Юрчишину, а його дружині Любові Ярославівні Юрчишин - за гостинність. Нас запросили, поселили, залишалося лише розмістити виставку і спілкуватися з людьми. Спочатку ми її розгорнули на вулиці Сергія Муравського прямо біля пам'ятника, а потім у центральному міському парку імені Тараса Григоровича Шевченка. Дякую всім, хто прийшов і послухав нашу розповідь про життя і смерті захисників свободи й незалежності України. з нами були сім'ї загиблих героїв. Алла Муравська, мама Михайла Рачка, Інна Наумова, мама Петра Лавриненка".

памятник

памятник

памятник

памятник

За словами Павла, "Книгу Пам'яті" отримала кожна із сімей загиблих захисників, а також навчальні заклади міста і Краєзнавчий музей.

памятник

памятник

памятник

памятник

памятник

У липні у Вінницькій області, в місті Козятині, вже було встановлено пам'ятник солдатові Вадиму Наумову. А незабаром у Хмільнику повинні встановити меморіал ще одному загиблому воїну, головному сержанту роти Михайлові Рачку.

Фото: Роман Федчук, Дмитро Махтаров

Источник: https://ua.censor.net.ua/p407889
VEhrNGRrdzVReTh3VEVSUmRrTm1VbW81UjBNd1RETlJkVTVETm1aT1IwRXdURGRSZERsRGVUQmFZbEYwVGtNMk1FeEJQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору