EN|RU|UK
 Політика України
  9146  50

 Є ризик стагнації, того, що Україна піде у зворотний бік, - Міклош про реформи

Радник прем'єр-міністра України Іван Міклош вважає, що є три сценарії розвитку ситуації в Україні.

Колишній міністр фінансів Словаччини, реформатор, економічний радник прем'єр-міністра України Іван Міклош каже про необхідність захищати реформи і продовжувати їх втілювати. Про це він сказав на Ukrainian Financial Forum, який сьогодні розпочав роботу в Одесі. Форум організувала група компаній ICU, передає Цензор.НЕТ із посиланням на lb.ua.

"Україна ще не змогла дійти до того, щоб зміни були незворотні. Ще є ризик стагнації, ризик того, що Україна піде у зворотний бік. Існують три основні альтернативи. Перша - песимістична і, сподіваюся, малоймовірна: все, чого досягли, буде втрачено. Підсумком буде дестабілізація, девальвація гривні і погана ситуація в економіці. Другий - більш імовірний варіант - дуже повільне зростання, повільне реформування, зростання економіки на 2-3% на рік. І третій - досі можливий результат - швидке стійке зростання після етапу стабілізації економіки", - сказав Міклош.

Читайте також: Ми вже думаємо про моделі введення страхової медицини, - Порошенко

Однією з головних проблем радник прем'єра назвав популізм і політиків-популістів.

Іван Міклош разом із польським реформатором Лешеком Бальцеровичем є радниками високого рівня перших осіб України. Група радників Міклоша-Бальцеровича розробила пакет реформ, які необхідні Україні. Зараз ці документи передано керівникам країни, після чого їх представлять ширшій аудиторії.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n408170
VEhrdlVXNU9SMWN3VEhKUmRUbERLekJaWjNaTU9VZEJNRXhZVW1oT1F5c3dXVVJSZGs1RE5BPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору