EN|RU|UK
 Політика України
  8558  105

 Нацрада з телебачення заборонила ретрансляцію російських каналів "Comedy TV", "Наш футбол" і "Карусель"

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення заборонила ретрансляцію російських телеканалів Соmedy TV, "Наш футбол" і "Карусель".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Нацради з ТРМ.

"За результатами моніторингу іноземних телеканалів, що мовлять в Україні, регулятор на засіданні 29 вересня ухвалив рішення вилучити із Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України три канали - "Комеді ТВ", "Наш футбол" і "Карусель". Усі вони мають юрисдикцію Російської Федерації", - йдеться в повідомленні.

Також читайте: Нацрада з ТБ викрила канали "Україна", НТН і "1 + 1" в трансляції російських фільмів

Причиною для вилучення телеканалу "Соmedy TV" ("Комеди ТВ") стало те, що він не мовить. З'ясувалося, що канал припинив мовлення ще 01.09.2014.

На телеканалі "Наш футбол" зафіксовано розміщення комерційної реклами, що є порушенням вимог частини дев'ятої статті 13 Закону України "Про рекламу", оскільки трансляція реклами у передачах іноземних телерадіоорганізацій, які не підпадають під юрисдикцію держав - членів Європейського Союзу або держав, які ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення, заборонена.

Таке саме порушення було зафіксоване і в ефірі дитячого телеканалу "Карусель". Крім того, у рубриці "Погода" програми "С добрым утром, малыши!" (виходить щодня о 07:00) зафіксовано розміщення віртуальної карти регіонів Російської Федерації, яка охоплює територію анексованої Автономної Республіки Крим. Це суперечить статті 28 Закону України "Про інформацію", оскільки інформація не може бути використана для закликів до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганди війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Нацрада призначила позапланову перевірку "NewsOne" через політичну рекламу

Зважаючи на виявлені порушення українського законодавства, Національна рада вирішила вилучити зазначені іноземні телеканали із переліку дозволених для ретрансляції.Источник: https://ua.censor.net.ua/n408245
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lVGgyVERsRE16Qk1SRkZ6WkVNck1GbEVVWFowUXprd1RFSTRNRXd2VW1kT1F5c3dUQzlSYzA1RGVqQk1SRkYyWkVNd01FeENPREJLTTFGelRrZEhNRmxFVVhOT1F6QXdURUptTUV0TVVXOU9RMk5tVGtOcE1FcEZQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору