EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  3263  27

 У тому, що е-декларації не подають у потрібному обсязі, винен український менталітет, - Корчак

У систему е-декларування подано менше 2 тис. декларацій із необхідних 35 тисяч.

У систему е-декларування вже подано більш ніж 1 тис. декларацій. Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це в ефірі 112 Україна повідомила керівник Національного агентства щодо запобігання корупції (НАЗК) Наталія Корчак.

"Декларацій подано більш ніж 1 тис, активізовано електронні цифрові ключі понад 7 тис. користувачів. Це означає, що декларації заповнюють, а особисто від людини залежить, коли саме вона відправить чернетку, з якою працює у вигляді декларації в систему. Зараз активізувався інтерес до заповнення певних політдекларацій, щодо змін у майновому стані, цей інтерес стосується осіб, які посідають особливо відповідальне становище. Тобто, запущена система декларування вже зробила певний позитивний крок, ніхто не може ігнорувати існування цієї системи. Те, що зараз не подали декларації в тому обсязі, в якому потрібно, це свідчить, можливо, про український менталітет, але обов'язок подавати (декларації, - ред.) не ігнорують", - сказала Корчак.

Читайте також: На сьогодні з необхідних 35 тисяч декларацій подали менше двох тисяч, - Шабунін

Також голова НАЗК вважає, що не можна повністю обмежити доступ простих українців до декларацій.

"Якщо повністю обмежити доступ, то ми знову повернемося до старої системи, тоді питання прозорості автоматично знімається. Не такого ефекту ми очікуємо від декларацій", - вважає Наталія Корчак.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n408356
VEhrdlVXMTBReXN3V1VSU2FEbERkekJNYjNaTU9VTXhNRXgyVVhSa1F6WXdXVXhTWjA1REt6Qk1NMUYyWkVNeFNVNURNREJNV0ZGMWRFTTNNRXhFVW1kT1IwUXdURXhSYzA1RE9UQk1NMUpxTTNwUmJtUkRVVEJLWmxGdFp6MDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору