EN|RU|UK
 Економіка
  20130  373

 В Україні сьогодні тимчасово скасовують держрегулювання цін на продукти

З 1 жовтня і протягом трьох місяців вивчатимуть динаміку цін, і за результатами моніторингу ухвалять рішення про скасування, обмеження або оновлення такого регулювання.

В Україні від сьогодні, з 1 жовтня, тимчасово скасовують державне регулювання цін на продукти харчування, передає Цензор.НЕТ. Відповідну постанову Кабінету Міністрів України було затверджено на засіданні уряду в четвер, повідомляє прес-служба Кабміну.

Постанова запускає пілотний проект у сфері регулювання цін на продовольчі товари. Він передбачає тимчасове скасування надмірного адміністративного регулювання цін на продукти харчування.

З 1 жовтня й упродовж трьох місяців вивчатимуть динаміку цін, і за результатами моніторингу ухвалять рішення про скасування, обмеження або оновлення такого регулювання.

Читайте також: Окупанти в Криму спалили в печі 1,7 тонни українських і польських продуктів

"За умовами пілотного проекту, протягом трьох місяців аналізуватимуть структури споживчих цін, склад собівартості, а також динаміку цін на окремі складові собівартості продуктів. На період пілотного проекту українських фермерів, виробників продуктів харчування, а також торговельні мережі звільняють від обов'язкової декларації цін і примусового встановлення націнки. Це дозволить виробникам і рітейлерам заощадити сотні мільйонів гривень щомісяця на адмініструванні декларативної собівартості продуктів і націнки. Саме таку ціну вони платять сьогодні за те, щоб виконувати застарілі пострадянські вимоги", - йдеться в повідомленні.
  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
  Сторінка 4 з 4
  <<<1 2 3 4
  Сторінка 4 з 4
  <<<1 2 3 4
   
   
   
   
   
   вгору