EN|RU|UK
 За кордоном
  29289  171

 Медведєв про санкції: "Це погано, але не це головне"

Західні санкції щодо Росії не є головною перешкодою для її економіки.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв в інтерв'ю "Першому каналу".

"Ми розуміємо, в яких умовах розвивається наша економіка. Вона, на жаль, відрізана і від іноземних джерел фінансування, і від цілої низки іноземних постачальників, які давали замовлення нашим виробникам", - зазначив він.

"Я маю на увазі санкції, маю на увазі так званий зовнішній тиск на нашу країну. Скажу прямо: це погано, але не це головне. У нашій економіці, як відомо, за десятиліття накопичилися структурні проблеми, тобто деформації в самій економічній системі. І я дуже часто чую: чому ви ними не займаєтеся, чому ви це до сих пір не зробили, чому не змінили структуру економіки? Ми, звичайно, до цього всі дуже прагнемо, але такі завдання не вирішуються ні за рік, ні за два, ні навіть за десять, бо нинішня структура російської економіки має витоки з радянської економіки, яка складалася упродовж 50-60 років. Це і радянське машинобудування, і, звичайно, нафта і газ, які є основними статтями нашого експорту і отримання доходів, це оборонна промисловість. Ось таку економіку ми маємо. Звичайно, є і плюси, і мінуси, проте вона вимагає реформування, і на це потрібно чимало часу. Тому економічне зростання залежить від того, наскільки успішними ми будемо в цих перетвореннях ", - заявив глава російського уряду.


"Ми виходимо з того, що в кінці року ось ці негативні тренди, які формувалися в нашій економіці упродовж останніх двох-трьох років, себе вичерпають. Завдяки заходам, які уряд вживав, завдяки загальному оздоровленню ситуації вже на початку наступного року ми вийдемо на порівняно невеликі параметри економічного зростання, тобто зростання валового внутрішнього продукту", - заявив Медведєв.

"Інші макроекономічні умови у нас залишаються дуже непоганими. У нас низький державний борг. Це дуже важливо для того, щоб країна почувалася комфортно. У нас значні обсяги золотовалютних резервів, зіставні з першою десяткою країн світу. У нас знизилася інфляція, тобто зростання цін не таке, як було останніми десятиліттями. І, можливо, за підсумками цього року ми вийдемо на найнижчу інфляцію за всю новітню історію, що дозволяє розраховувати і на подальший економічний розвиток ", - додав прем'єр РФ.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n408627
TUZsSVVYTk9Remt3VEhKU2FIUkhWekJhWTJjd1RDOVNaMDVES3pCWlRGRjFRMFJTWjA1REt6QlpTRkpzZEVkWVprNUhSVEJhWWxGMlpFTjNNRXd6VW1ka1F5c3dURXhSYzBORVVYVjBRM2N3V1V4UmMwNUhRakJaVEZKblRrTXJNRmxVVVhORFJGSm5lVVJTWjA1REt6QlpTRkpzZEVkWVRIa3ZVVzVPUXpFd1RGUlJjM1JETVRCTVZGSnNUa041VEhrdlVYVjBSMEV3VEdwUmREbERkMlpPUjBJd1RFUlJkbVJETmpCWllsSnNkRWRZWms1RE1UQk1jbEYyZEVNNU1FdzNVWFpPUjFjd1RISlJjMGg2VVc4NVIwRXdXUzlSZEVORVVXOU9RMnM9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору