EN|RU|UK
 Політика України
  904  27

 До кінця 2017 року уряд планує реалізувати 80 проектів з відновлення Донбасу на загальну суму у 293 млн грн

26 проектів із відновлення у Луганській області та 54 проекти в Донецькій області повинні бути втілені до кінця 2017.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

За даними відомства, на відновлення Донецької і Луганської областей уряд виділить 293 млн грн кредитних коштів із "Надзвичайної кредитної програми для відновлення України".

"У рамках "Надзвичайної кредитної програми для відновлення України", яку втілює уряд України спільно з Європейським інвестиційним банком, визначено проекти для фінансування на загальну суму понад 627 млн грн", - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що з цих коштів понад 204 млн грн буде витрачено на відновлення інфраструктури підконтрольної Україні частини Донецької області й понад 89 млн грн - Луганської області: "За рахунок цих коштів буде профінансовано роботи з відновлення та реконструкції шкіл, садочків, гуртожитків та об'єктів інфраструктури, зокрема опалення і водопостачання".

Також дивіться: Обстановка в районі АТО загострюється. Реалізація плану з розведення сил під загрозою, - Лисенко.КАРТА

"Решта коштів у сумі 334 млн грн будуть розподілені між прилеглими Харківською, Запорізькою та Дніпропетровською областями, які несуть найбільше навантаження на інфраструктуру у зв'язку з прийомом внутрішньо переміщених осіб", - додали у відомстві.

Нагадаємо, фінансову угоду між Урядом України та ЄІБ щодо "Надзвичайної кредитної програми для відновлення України" було підписано в грудні 2014 року. Загалом програма передбачає надання Україні кредиту у 200 млн євро на термін до 20 років під 2% річних із відстрочкою погашення тіла кредиту на 5 років.
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору