EN|RU|UK
 Політика України
  8745  11

 Захід повинен чітко заявити Росії: "Для нас це неприйнятно!" - Президент Грузії Маргвелашвілі про конфлікт на Донбасі

Західні країни повинні чітко заявити Росії, що її дії на Донбасі неприйнятні.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це сказав Президент Грузії Георгій Маргвелашвілі в інтерв'ю Радіо Свобода.

"Захід, на жаль, не осмислив всю абсурдність і трагічність того, що сталося в 2008 році (російсько-грузинська війна. - Ред.). Унаслідок цього вже в 2014 році ми отримали "український фронт". А Росія, маючи "досвід 2008 року", була набагато організованішою, стрімкішою, адже російське керівництво вважало прийнятним агресивний стиль дій", - зазначив він.

"Я вважаю, принциповість Заходу сьогодні повинна бути заснована саме на цьому сумному досвіді. Коли я спілкуюся з колегами на Заході, завжди їм кажу:"Головне - бути з росіянами дуже чесними і чесно сказати їм: для нас це неприйнятно!" А також підтвердити, що Захід розглядає Грузію, Україну й інших сусідів Росії суб'єктами міжнародного права, що володіють суверенітетом. Це і є "проста правда" міжнародних відносин. Тобто з Росією треба говорити дуже чітко. Думаю, саме за допомогою таких відносин настане мирне майбутнє і для самої Росії, і для Грузії, і для інших держав", - заявив Маргвелашвілі.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Нуланд відвідає Москву, щоб обговорити ситуацію на Донбасі, - Держдепартамент США
Источник: https://ua.censor.net.ua/n408870
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lUzlSYms1RGR6QlpSRkZ6T1VONU1FeFlVWFU1UTNjd1dXcFJjM1JIVnpCTWRsSnNhVGgyTUV3dlVteDBRekF3V1V4U1owNUROREJNZWxGMWRFTjNaazVEVkRCWlJGSm5PVU16TUZwaVVtb3plbEZzVGtNck1Fd3pVWE5rUTNjd1dVVTk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору