EN|RU|UK
 Суспільство
  612  1
Матеріали за темою:

 Регіональними штабами ДСНС зареєстровано понад 1 млн 51 тис. внутрішніх переселенців

Жителі Донецької та Луганської областей і далі звертаються до Міжвідомчого координаційного штабу та регіональних штабів, які розташовано в кожній області задля отримання допомоги у переміщенні зі сходу України.

Про це Цензор.НЕТ повідомили у прес-службі ДСНС.

Так, від початку проведення на сході України антитерористичної операції з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО в інших регіонах України тимчасово розміщено 1 млн. 51 тис. 581 особа, з яких 174 тис.151 дитина та 501 тис. 919 осіб з інвалідністю та похилого віку, серед яких із Донецької і Луганської областей 1 млн. 28 тис. 971 особа й Автономної Республіки Крим і міста Севастополь 22 тис. 610 осіб.

Також читайте: Чиновниця, яка вимагала в переселенців 4 тис. грн, може отримати до 10 років

Рятувальники зустрічають громадян, яких переміщують із районів проведення АТО на вокзалах і координують дії щодо їх розселення. Водночас місцеві органи влади шукають приміщення, де можна розмістити внутрішньо переміщених осіб. На цей час визначено 589 об'єктів різної форми власності, в яких можливе розміщення 9 тис. 262 переселенців.

Особливу увагу приділяють психологічній адаптації громадян на місцях тимчасового проживання. Психологи ДСНС постійно організовують для внутрішньо переміщених осіб семінари, сеанси психологічної підтримки. Загалом від початку проведення АТО на сході країни психологи ДСНС України разом із представниками інших органів державної влади, громадських організацій надали психологічну допомогу 173 тис. 180 внутрішньо переміщеним особам, серед них - 48 тис. 379 дітей і 29 тис. 622 особи з інвалідністю і люди похилого віку.

Читайте також: Створення реєстру внутрішніх переселенців дозволить визначити оптимальні шляхи їх підтримки, - Гройсман

Для вирішення питань соціального забезпечення внутрішньо переміщених осіб та отримання інформації щодо вільних місць для проживання в кожному регіоні необхідно звернутися безпосередньо до регіональних штабів ДСНС України.

Відповідну інформацію розміщено на сайті Державної служби України з надзвичайних ситуацій (http://www.dsns.gov.ua) та спеціально створеному ресурсі для внутрішньо переміщених осіб (http://www.vpo.gov.ua).
Источник: https://ua.censor.net.ua/n408891
TUV4SVVteDBRekl3VEZoUmRtUkhSekJhV1djd1RHTm5NRXh5VW1kT1F6UXdUSHBTWjNsRVVtZDBRM2RKVGtNd01FdzNVWFprUTNnd1RFUlNaMlJIUkV4NUwxRjJPVU14TUZsRVVYUmtSMEl3VEZoUmRUbERNVEJNTTFKb2RFZFhUSGt2VVhOa1IxY3dUR0pSZEdSRE9UQlpZbEpzYm5wUmRqbERNVEJaUkZGMFpFZENNRXhZVVhVNVF6RXdURE5SZG1SSFVHWk9RMVV3UzBoUmJtUkRhR1pPUTJFd1dVUlJkVTVET0daT1ExVXdURGRSZG1SRGVEQk1SRkpuVVQwOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору