EN|RU|UK
 Політика України, Події, Технології
  1742  33
Матеріали за темою:

 Доступ до Реєстру е-декларацій тимчасово обмежено через збій у системі електропостачання, - НАЗК

Національне агентство з попередження корупції повідомляє про тимчасове обмеження доступу до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у зв'язку з виникненням технічних проблем з електропостачанням Державного підприємства Українські спеціальні системи, де розміщено сервери системи електронного декларування.

Про це йдеться в повідомленні на сторінці НА ЗК у Фейсбук, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Відповідно до Угоди про передання прав за інституційним Договором між ПРООН та Державним підприємством Українські спеціальні системи, апаратне забезпечення Реєстру міститься на технологічному майданчику ДП УСС. Відповідно, ДП УСС здійснює заходи щодо забезпечення функціонування Реєстру.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Станом на 3 жовтня подано 2370 електронних декларацій, - НАЗК

Збій у системі електропостачання буде усунено найближчим часом. Зараз проводяться аварійні роботи щодо відновлення функціонування системи", - сказано в повідомленні.

Читайте також: Гринів має намір повторно подати в Раду поправки в законодавство про е-декларування
Источник: https://ua.censor.net.ua/n408951
TUV4SVVYWjBSMEV3VERkU1ozUkhUVEJNU0ZGelEwUlJkSGxFVVhWMFF5c3dXVVJTWnpsREx6QlpZbEpzZEVkVk1GazBka3g1T0hZd1RGUlJkR1JETmpCTWRsRnpUa2RCTUV4RVVtaDBSMWN3V1RrNE1FeFlVWFU1UXpFd1RISlNaM1JIUVRCTU4xRjJaRU01TUV4Vlp6Qk1WRkYwWkVNMk1FeDJVWE5PUjBFd1dWQlJjM1JEZHpCTU0xRjJaRWRRWms1RFpEQktSRkZzT1VOaA==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору