EN|RU|UK
 Політика України
  21572  34
Матеріали за темою:

 "Це стимулює наш вітчизняний бізнес", - російський блогер Варламов зробив добірку висловлювань російських чиновників про "користь" санкцій. СКРІНШОТИ

Російський блогер Ілля Варламов зробив добірку висловлювань вищих посадових осіб Росії, де ті спочатку спростовували вплив санкцій на економіку, а потім визнали, що він є.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, добірку він опублікував на своєму сайті.

Він нагадав, що днями президент РФ Володимир Путін вніс до Держдуми законопроект, згідно з яким Росія відновить дію російсько-американських домовленостей щодо утилізації плутонію за умови скасування всіх санкцій, введених США стосовно окремих суб'єктів РФ, російських юридичних і фізичних осіб. "Путін запропонував США компенсувати Росії збитки від антиросійських санкцій і "вимушених" російських контрсанкцій. Що?! Стривайте... Збиток від санкцій і, вибачте, контрсанкцій?! Два роки Путін говорив, що санкції йдуть нам на користь, а тепер збиток виявився...", - пише блогер.

"Як вони задню дали. Звичайно, не було ніяких сумнівів, що санкції завдають економіці Росії колосальної шкоди. Простому жителеві відразу, можливо, і не помітно, в чім річ. Ну, може, тільки на рівні зміни курсу долара. А ось для компаній, що потрапили під санкції, це катастрофа. І, звичайно, санкції треба знімати, чим поки що безуспішно займаються наші дипломати. І ось зараз Путін визнав їх шкоду. Мабуть, ситуація зовсім серйозна", - додав Варламов.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Бурбак вимагає розширити санкції проти Росії

Він виклав суперечливі заяви російських чиновників з приводу санкцій.

4 серпня 2014 року, "Дни.ру"

"Наша країна стала великою державою не тоді, коли почала продавати нафту і газ за кордон, а коли стала розвивати промисловість. Сьогодні запроваджені проти нас санкції - це фантастичний шанс звернути увагу на себе і зайнятися власною промисловістю. Це шанс для нової індустріалізації країни в цілому", - віце-прем'єр Росії Дмитро Рогозін.


рогозин15 листопада 2014 року, НТВ

"Обмеження, які вводяться для деяких російських підприємств щодо придбання певних товарів на Заході, в Європі, в Штатах, спонукають нас до того, щоб виробляти самим цей товар", - Володимир Путін.


путин23 лютого 2015 року, "Корреспондент.net"

"Ми відзначаємо підвищений інтерес партнерів і замовників до нашої продукції. Це стало наслідком застосування санкцій політики щодо Росії. І це нам вигідно", - заступник гендиректора ВАТ Рособоронекспорт Сергій Гореславський.


гореславский4 березня 2015 року, Lenta.ru

"Коли людина все життя дотримується посту, їй ці санкції до лампочки. Вона готова до всього ... Деякі плачуть - санкції ввели проти нас, бананів не буде, іншого не буде. Без бананів тисячу років жили, слава Богу. У нас не буде, зате більше мавпам в Африці залишиться", - верховний муфтій Росії Талгат Таджуддін.


муфтий таджуддин17 серпня 2015 року, "Ведомости"

"Відпочивати в багатьох зарубіжних країнах стало, звичайно, дорожче, якщо переводити це на рублі. Але очевидно і те, що в самій вітчизняній туристичній індустрії відбулися позитивні зміни... Багато регіонів всерйоз зайнялися розвитком туризму, активно будуються і реконструюються туристичні комплекси, супутня інфраструктура... Досить згадати про Сочі, який став курортом, без жодного перебільшення, світового класу", - Володимир Путін.


путин


1 вересня 2015 року, РБК

"Не погоджуся з тим, що введені окремими західними країнами нелегітимні обмеження щодо Росії чинять негативний вплив на російсько-китайську економічну взаємодію. Якраз навпаки, це стимулює наш вітчизняний бізнес до розвитку стійких ділових зв'язків із Китаєм", - Володимир Путін.


рбк18 вересня 2015 року, ТВЦ

"Ми, так чи інакше, все одно повинні цим [імпортозаміщенням] займатися, повинні були б це робити. Але зараз будемо робити просто з прискореною силою і з подвійним ефектом", - Володимир Путін.


твц21 вересня 2015 року, РБК

"Якби санкцій не було, то потрібно було б обов'язково їх вигадати, бо, на жаль, без шокової терапії ми іноді не вміємо працювати так, як нам необхідно працювати", - Патріарх Кирило.


кирилл11 жовтня 2015 року, "РИА-Новости"

"Ось це імпортозаміщення, до якого нас підштовхнули партнери, воно нам як ніколи на користь іде. Тому ідеться не про те, що ми створюємо проблеми для своєї економіки, навпаки, ми тільки виводимо її на нові високотехнологічні рубежі", - Володимир Путін .


путин11 січня 2016 року, РБК

"Коли ціни на нафту високі, нам дуже важко втриматися від використання нафтових доходів на поточні витрати. І в нас ненафтогазовий дефіцит зріс, на мій погляд, до дуже небезпечної межі. Тепер ми змушені його знижувати. І це оздоровлює", - Володимир Путін.


путин16 червня 2016 року, RT

"У рамках програм імпортозаміщення ми створюємо в Росії сильні підприємства, здатні успішно конкурувати на зовнішніх ринках. Щоб підвищити їх ефективність, мають намір провести серйозне технологічне оновлення, і тому зацікавлені в тому, щоб разом із капіталами до нас приходили і сучасні технології", - Володимир Путін.

rt6 вересня 2016 року, "Эхо Москвы"

"Володимир Путін переконаний, що санкції проти Росії не завдають великої шкоди країні. Про це він заявив за підсумками зустрічі з американським президентом Бараком Обамою", - "Ехо Москви".

эхо3 жовтня 2016 року, "Известия"

"Замість того щоб примусити уряд, що "завинив", до зразкової поведінки, санкції досягають свого протилежного ефекту і призводять до консолідації суспільства - і навіть до зміцнення економічного суверенітету", - заступник директора Російського інституту стратегічних досліджень Тамара Гузенкова.

известияИсточник: https://ua.censor.net.ua/p409052
TUZsSVVYTk9Remt3VEhKU2FIUkhWekJhWTJjd1RDOVNaMDVES3pCWlRGRjFRMFJTWjA1REt6QlpTRkpzZEVkWVRIa3ZVVzEwUXpRd1dVUlJkVTVETjJaT1EyWXdXVkJTWjNSSFZ6Qk1NVGd3UzBSUmRuUkRlakJNTjFGME9VZFhNRXd4T0RCTVNGRjFPVU1yTUV4UVVYUmtSMEZNZVM5U1oyUkRkekJNTTFGMWRFZEhNRnBpVW13emVsRnZaRU52TUVwQlBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору