EN|RU|UK
 Політика України
  2178  107

 Гройсман: Жодних рішень про зняття мораторію на продаж землі без широкого обговорення з власниками бути не може

Жодних рішень про запровадження продажу землі бути не може без всебічного обговорення із власниками земель потенційної моделі обігу земель, що захистить реальних землевласників і зробить українців багатшими.

Про це прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив на сьогоднішньому засіданні уряду, передає Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби Кабміну.

"Щодо позиції нашого Уряду стосовно ринку земель. Ми вважаємо, що без широкого обговорення моделі ринку земель в Україні жодних рішень про запровадження продажу землі бути не може", - заявив Гройсман.

Голова Уряду наголосив, що мораторій на заборону продажу сільськогосподарських земель в Україні діє. Незалежно від того, буде його продовжувати парламент чи ні, мораторій є чинним доти, допоки український парламент не ухвалить рішення про обіг земель.

Читайте також: Мораторій на продаж землі буде продовжено, - Кутовий

У цьому контексті Прем'єр-міністр зауважив, що є безліч варіантів обігу земель. "Таких моделей ринків земель по світу є понад 50. Якщо Україні і потрібна модель, то така, яка захистить реальних землевласників, яка не дасть 3, 5, 7 родинам скупити всю землю в Україні, і ми категорично проти того, щоби так відбувалося. І найголовніше - треба провести всебічні консультації з власниками земель. І тільки тоді можливо сказати, що ми можемо виходити на модель, яку обговорили, яка зробить українців багатшими, а не біднішими, і тільки тоді можна брати на себе якусь історичну відповідальність", - наголосив Володимир Гройсман.

"Ми як уряд України українських громадян в образу не дамо. Ми нікому не дозволимо спекулювати українською землею. Ми нікому не дозволимо створювати модель, яка може завдати шкоду українським громадянам і власникам українських земель. Ми будемо чесними, відвертими, ми виконуватимемо волю українського народу, і це буде максимально професійно", - зауважив прем'єр-міністр.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n409097
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhRNVF6RXdUSHBSZFRsSFVHWk9Remd3VERkU1owNURkekJaVEZGMmRFZEJNRnBpVVhWWWVsRnRkRU4zTUV4SVVYWk9SMWN3VERBOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору