EN|RU|UK
 Політика України
  2894  47

 Напрацьовані урядом зміни до Податкового кодексу дозволять подолати корупцію та зловживання в податковій сфері, - Гройсман

Напрацьовані урядом спільно з бізнесом, громадськістю та експертним середовищем зміни до Податкового кодексу спрямовані на ліквідацію системної корупції та зловживань контролюючих органів у податковій сфері.

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду в середу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби Кабміну.

"Той кодекс, який сьогодні напрацьований, спільно з громадськістю, експертами, є Податковим кодексом антикорупційним, де будуть ліквідовані "податкові ями", де будуть ліквідовані усі тіньові схеми, їх більшість щодо виведення з обігу, безготівкового, коштів, так званий "обнал", який процвітає, на превеликий жаль", - заявив Володимир Гройсман.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Кабмін схвалив проект податкової реформи

Прем'єр-міністр зазначив, що радянська система, яка поки що не викорінена до кінця, передбачала створення такої податкової системи, за якої кожен, хто займається бізнесом, вже був комусь щось винен, а апарат, який має функції держави, - податківець, інший контролер - може прийти і зловживаючи будь-кого привести до відповідальності і починати тиснути.

"Наше завдання - зробити такий Податковий кодекс, який був би нормально сприйнятий у бізнес-середовищі, який би дав можливість забезпечити якісне економічне зростання і, найголовніше, був антикорупційний", - зазначив він.

Голова уряду зауважив, що Міністерство фінансів України протягом 4 місяців провело серйозну роботу щодо обговорення змін до Податкового кодексу.

Зокрема, вони були напрацьовані спільно з громадськістю та експертами. У цьому контексті Прем'єр-міністр подякував асоціаціям бізнесу та бізнес-консультантам, які брали участь в обговоренні і напрацюванні змін, серед яких: Торгово-промислова палата України, Спілка українських підприємців, Американська торгівельна палата, Європейська бізнес асоціація, Рада бізнес-омбудсмена та інші.

Також читайте: Гройсман пообіцяв податкові канікули для малого бізнесу

Також рішення щодо змін до Податкового кодексу були обговорені на засіданнях Національної ради реформ під головуванням Президента України Петра Порошенка.

Одна з основ розроблених податкових змін - законопроект №3357 ("Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації"), народжений у стінах українського Парламенту.

"Після попередніх обговорень і на Національній раді реформ, і серед експертного середовища, об'єднань бізнесу цей Кодекс є очікуваним, і ми будемо все робити для того, щоб він був якомога швидше прийнятий і реалізований", - зазначив прем'єр-міністр.

З цією метою Володимир Гройсман запропонував ініціювати позачергове засідання Національної ради реформ для розгляду податкових змін для того, щоб на наступний пленарний тиждень уряд вніс цей документ до українського парламенту.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n409128
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVcxMFEzY3dURWhSZGs1SFZ6Qk1NVGd3U2k5UmRuUkRNREJNUkZKbmRFTTJNRXczVVhOMFF6UXdUR3RuTUV4eVVYWjBRekF3VEZoUmRYUkhRZz09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору