EN|RU|UK
 Суспільство
  1566  9

 У Дніпрі виділили землю для будівництва реабілітаційного центру для бійців АТО

Сайт "Дніпра вечірнього" вже писав про те, що директор дніпропетровського приватного центру для бездомних "Шанс +" Віктор Литвяков звернувся до міськради з проханням надати в оренду ділянку землі для створення установи для реабілітації учасників АТО. Однак вирішення питання затягнулося на півроку.

Днями Віктор Литвяков повідомив сайту "Днепр вечерний", що міськрада Дніпра нарешті виділила 20 соток в АНД районі Дніпра під будівництво реабілітаційного центру для бійців АТО.

"Зараз на цьому місці смітник. Планую побудувати центр власними силами, підключивши друзів і знайомих, - каже Віктор Литвяков. - Планується, що там зможуть проходити реабілітацію до 50 осіб. Сподіваюся, що влада також виділить землю і під парк біля центру".

За словами голова спілки "Дніпропетровська обласна асоціація об'єднань учасників АТО", радника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Івана Начовного, подібний центр вкрай необхідний.

"Наша структура допомагає знайти бійцям із інших міст тимчасове місце проживання в Дніпрі. Якщо знайти нічліг на кілька діб - нескладно, то розмістити бійця АТО на кілька місяців для реабілітації залишається проблемою, - каже Іван Начовний. - Зараз ми працюємо над тим, щоб виділити для демобілізованих гуртожиток для тимчасового перебування".Источник: https://ua.censor.net.ua/n409148
VEhrNGRrdzVRek13VEZoUmRrNUROekJaT1Rnd1NsUlJkbVJIVnpCTUwxSm5Ua01y
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору