EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  1649  8

 Україна стала асоційованим членом Європейської організації ядерних досліджень

Україна ввійшла до складу Європейської організації ядерних досліджень (CERN), ставши її асоційованим членом.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства освіти і науки.

Статус асоційованого члена CERN дає унікальну можливість для українських учених отримувати досвід участі в передових дослідженнях, працювати в CERN як співробітники та брати участь у програмах розвитку кар'єри. Також це розширить доступ до проектів та освітніх програмам CERN, сприятиме підвищенню ефективності наукових розробок і підготовки наукових працівників вищої кваліфікації.

Дивіться на "Цензор.НЕТ: Держприкордонслужба запобігла вивезенню в Росію техдокументації до АЕС. ФОТОрепортаж

Уже з 1 жовтня науково-дослідні установи та підприємства України можуть брати участь у тендерах CERN та отримувати замовлення на виготовлення високотехнологічного обладнання. Це дасть змогу українським промисловцям конкурувати за контракти з CERN, відкриє можливості для промислового співробітництва у сферах сучасних технологій.

Враховуючи вагомий потенціал нашої держави, Україні було запропоновано унікальну форму співпраці - вона стала одним із асоційованих членів CERN, а тому платитиме значно менші внески, ніж 22 держави-члени організації. При цьому Україна може брати участь в усіх формах наукового співробітництва, які можливі для членів CERN.

Также читайте: Минобразования предлагает упразднить обязательное знание иностранного языка для получения научных степеней

Источник: https://ua.censor.net.ua/n409158
VEhrNGRrdzVRemt3VEVSU1p6bEROakJNUWpnd1dWUlNiSFJETXpCTWFsRjFkRU4zWms1SFVEQk1WRkYwWkVkQk1Fd3pVWE5EUkZGMFpFTTVNRXhZVW1kT1Ezb3dURmhTWjNSRE5EQk1jbEZ6U0hwUmJrNUhWekJNTTFGMmRFZENNRXhNVW14MFIwTXdUR2M5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору