EN|RU|UK
 Політика України
  2913  15

 Кабмін затвердив повний склад агентства із забезпечення якості вищої освіти

Уряд призначив Руслана Гуракова і Сергія Бондарчука членами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО).

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться на сайті Кабміну.

Помічника депутата Олександра Співаковського (БПП) Бондарчука і голову Державної інспекції навчальних закладів Гуракова обрали до складу НАЗЯВО 9 вересня на Другому з'їзді вищих навчальних закладів державної форми власності.

Кандидатуру Гуракова висунув Національний юридичний університет імені Я.Мудрого, Бондарчука - Херсонський національний університет.

Також читайте: Міносвіти заборонило використовувати в школах непатріотичний посібник із російської мови для 3 класу

Нагадаємо, що згідно із Законом "Про вищу освіту" Нацагентство складається з 25 осіб. Для того, щоб воно в повному складі приступило до роботи, Уряд повинен був включити ще двох осіб до складу , аби заміни тих, котрі були виключені раніше, адже підпадали під дію Закону "Про очищення влади".

Відповідно до частини першої статті 19 Закону України "Про вищу освіту" тринадцять членів Національного агентства щодо забезпечення якості вищої освіти обираються з'їздами з числа представників вищих навчальних закладів України державної, комунальної та приватної форм власності, двоє представників обираються від студентів, троє - від об'єднань організацій роботодавців, двоє - від НАНУ і по одному від галузевих академій.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n409203
VEhrNGRrdzVRM2t3VEdwU2FXUkRkMGxPUXlzd1dVaFJjM1JIVnpCWlRGRnpTSHBSYlhSRGR6Qk1TRkYyVGtkWE1Fd3hPREJLZWxKc2RFTTVNRXczVW1ka1Eza3dXbUpTWjNSRE5BPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору