EN|RU|UK
 Політика України
  12736  139

 Рада відмовилася обмежити гастролі російських артистів в Україні

Верховна Рада відмовилася прийняти законопроект №4303, який дозволяє російським артистам гастролювати в Україні тільки в разі надання ними письмової заяви про засудження окупації території України.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські Новини", за прийняття за основу законопроекту №4303 проголосували 174 депутати при мінімально необхідних 226.

Відхилений законопроект передбачав, що для проведення гастролей представника країни-окупанта необхідно отримати свідоцтво про проведення гастрольного заходу.

Проведення гастролей за участі представника країни-агресора, який не написав заяву, передбачає адміністративно-господарський штраф.

Розмір штрафу визначається шляхом множення коефіцієнта, який дорівнює 50% мінімальної зарплати на момент правопорушення, на максимальну кількість глядачів, на яку розрахований зал або майданчик, де відбувся захід.

Читайте на "Цензор.НЕТ": БПП підтримає зміни до закону "Про держслужбу", - Березенко

Також встановлюється, що співробітник театру, який має громадянство країни-окупанта, може брати участь у театральних постановках на території України виключно після підписання ним вищезазначеної заяви.

Крім того, законопроектом забороняється трансляція телерадіоорганізаціями музичних творів, які були вперше опубліковані після 1 січня 2014 року за участі осіб, внесених до переліку тих, що створюють загрозу національній безпеці, або хоча б один із авторів, або виконавців яких є громадянином країни-окупанта, і вони публічно висловлювалися про засудження окупації території України.
Як повідомлялося, представники кіно- і телеіндустрії вважають лобістським цей законопроект, і недемократичним.Источник: https://ua.censor.net.ua/n409276
VEhrNGRrdzVRek13VEVSUmRYUkRLekJNTTFGMmRFTXZNRmxFVVhaMFF6RXdUSEpTWjI1NlVYTk9SMEV3V1V4UmRVNUhRakJaVEZGMVNIcFJhM1JEWjJaT1EyY3dURGRTWjJSSFZ6QlpPRDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору