EN|RU|UK
 Політика України
  2252  11

 Рада додатково виділила на оборону і безпеку 7,1 млрд грн

Відповідний законопроект підтримали 265 депутатів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на 112 Україна, відповідний законопроект підтримали 265 депутатів.

Згідно з пояснювальною запискою до документа, законопроект підготовано, щоб збільшити витрати для потреб оборони і безпеки держави, виконати закон "Про державну службу" і вирішити інші нагальні питання.

Зазначають, що законопроект є збалансованим і передбачає збільшення витрат на оборону і безпеку в сумі 7,1 млрд грн, з них на грошове забезпечення - 6,3 млрд грн. Зокрема, додаткові витрати передбачено для Міноборони в сумі 3 800,0 млн грн, Національної поліції - 2 004,8 млн грн (з урахуванням перерозподілу в системі органів МВС), Адміністрації Держприкордонслужби - 963,5 млн грн, Державної служби з надзвичайних ситуацій - 50 млн грн, Головного управління розвідки Міноборони - 175,0 млн грн, Служби безпеки - 128,5 млн грн, Управління держохорони - 51,0 млн грн, Держспецтрансслужби - 5,4 млн гривень.

Також читайте: Рада відмовилася обмежити гастролі російських артистів в Україні

Також з метою забезпечення виконання норм закону "Про державну службу" збільшено видатки на оплату праці з нарахуваннями працівників центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій та іноземних дипломатичних установ України на 1,5 млрд гривень.

Крім того, щоб забезпечити фінансування інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які потребують у 2016 році державної підтримки, збільшено витрати Мінрегіону за бюджетною програмою "Державний фонд регіонального розвитку" на суму 950,0 млн гривень.

За бюджетною програмою "Державна підтримка вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості готової товарної вугільної продукції" передбачено збільшити витрати на 420,0 млн грн "для фінансового збалансування вугільної галузі та недопущення соціальних вибухів серед шахтарів".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n409279
VEhrNGRrdzVRM2d3VEZoUmREbERMekJNV0ZGMWRFTjNaazVES3pCTVNGRjJkRWRCTUV3M1VYWmtRM2RtVGtkRk1GcGlVWFprUTNjd1RETlNaMlJIUkRCTVRGRnpUa001TUV3elVtb3plbEZyZEVObg==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору