EN|RU|UK
 Політика України
  2546  67

 В Україні ніколи не з'явиться пропагандистське відомство, яке визначало б, що досліджувати і про що писати, - Порошенко

Президент України Петро Порошенко закликав українських істориків "виходити зі своїх кабінетів" для обговорення з широким загалом історичних подій.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це він повідомив під час виступу перед студентами-істориками Національного університеті ім.Т. Шевченка в четвер.

"Для українських істориків настав час виходити з тиші наукових кабінетів і спілкуватися з широкою громадськістю", - сказав він.

За його словами, у суспільній свідомості є багато історичних конфліктів і суперечливих тем, які є наслідком російської пропаганди. Тому завдання істориків, переконаний президент, досліджувати історичні події, видавати популярні книжки, активно використовувати Інтернет та соцмережі, радіо та телебачення.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Ми повинні жорстко і мудро боротися з російською пропагандою, але патріотизм не виховують заборонами, - Ірина Геращенко

"Чому вам набагато легше? Тому що, на відміну від істориків країни-агресора, вам не треба нічого придумувати", - сказав П.Порошенко.

За його словами, головною зброєю українського історика є факти та правда. "У нас ніколи не з'явиться пропагандистське відомство, яке визначало б, що досліджувати і про що писати українським науковцям", - сказав глава держави.

За його словами, лише вільна наукова і творча робота є запорукою зростання та успіху вітчизняної української історичної науки.Источник: https://ua.censor.net.ua/n409296
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVIxY3dXVWhTWjNSREt6QlpSRkpzZEVkUVprNURMekJaUkZGMmRFTXZNRXhFVVhNNVEzY3dURE5SZEU1RGQyWk9RMmN3VERkU1oyUkhWekJaT0QwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору