EN|RU|UK
 Політика України
  65654  127

 Пашинський подав у відставку з посади голови наглядової ради "Укроборонпрому"

Народний депутат Сергій Пашинський подав у відставку з посади голови наглядової ради "Укроборонпрому", вирішивши сконцентруватися на залученні інвесторів в оборонну промисловість.

Про це він заявив на круглому столі в Інституті Горшеніна, повідомляє LB.

"За часів СРСР на території України було сконцентровано колосальний потенціал військово-промислового комплексу. Виготовляли все: починаючи від міжконтинентальних балістичних ракет і закінчуючи бронетехнікою, танками й іншою зброєю", - заявив Пашинський.

Депутат підкреслив, що за останні 25 років увесь цей потенціал було практично знищено. "І коли у 2014 році в нас почалася війна, ми зустріли її без боєздатної армії і з величезною кількістю оборонних заводів, на деяких із котрих уже дерева росли на дахах. У таких умовах довелося відбудовувати армію і потенціал нашого ВПК", - нагадав він.

Пашинський наголосив, що за 2,5 роки було виконано колосальну роботу, але її все одно не досатньо. "Тактичні завдання було виконано, але якщо говорити у стратегічній перспективі, ми приходимо до висновку, що в такому стані оборонпром як державний концерн не повинен існувати. Пункт перший - це колосальна регламентованість і заінструктованість, яка не дає йому розвиватися. Пункт другий - дуже мало нових технологій. Третій момент - дуже багато зброї і елементів військового спорядження в Україні не виготовлялося, і якщо ми хочемо це мати, потрібно починати з нуля", - сказав він.

Депутат вважає, що без іноземних інвестицій і технологій він не бачить можливості розвивати "Укроборонпром". Тому він вирішив сконцентруватися на інституційних змінах оборонної промисловості та залученні інвесторів в Україну. Щоб відкинути звинувачення у зловживаннях, він вирішив піти з посади голови наглядової ради "Укроборонпрому".

"Є двозначність у тому, що я одночасно голова комітету і голова наглядової ради "Укроборонпрому", і тому я ухвалив рішення і звернувся до Президента з проханням скласти з мене повноваження голови наглядової ради "Укроборонпрому". Я буду концентруватися на лобіюванні не оборонпрому, а військово-промислового комплексу".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n409326
VEhrdlVXNDVRM2N3V1dwUmRVNURPVEJaU0ZKcVRrTTJNRXhxVVhWVE9IWXdTMUJSZFhSSFFUQk1OMUZ6WkVNck1GbEVVWFowUXprd1RDOVNaMDVES3pCTWR6MD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору