EN|RU|UK
 Політика України
  3301  14

 Рада скасувала оподаткування благодійності релігійних організацій

Верховна Рада прийняла Закон №5050 "Про внесення змін до Податкового кодексу України" (щодо уточнення окремих положень про оподаткування неприбуткових організацій)".

За відповідне рішення проголосували 287 народних депутатів, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

Законодавчим актом внесено зміни до Податкового кодексу України з урахуванням специфіки діяльності релігійних організацій, зокрема абзацу третього підпункту 133.4.1 пункту 133.4 статті 133, передбачивши, що визначені цим пунктом вимоги не поширюються на релігійні організації, зареєстровані відповідно до закону.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Кабмін схвалив проект податкової реформи

Законом також внесено зміни в підпункти 133.4.2 і 133.4.4 пункту 133.4 статті 133, передбачивши, що доходи (прибутки) релігійних організацій використовуються не тільки для здійснення діяльності за напрямами, визначеними установчими документами таких організацій, але і передбаченої законом для релігійних організацій неприбуткової діяльності (здійснення гуманітарної допомоги, благодійної діяльності, меценатства і т. п).

Законом також доповнено пункт 35 підрозділу 4 Перехідних положень Податкового кодексу України абзацом третім, встановивши, що неприбуткові підприємства, установи та організації тимчасово до 1 січня 2017 роки не можуть бути виключені з Реєстру неприбуткових установ та організацій тільки на тій підставі, що в контролюючого органу відсутні копії їх установчих документів.

Закон прийнято з урахуванням техніко-юридичних правок.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n409359
VEhrNGRrdzVRM2d3VEhaUmMwNURlakJNTjFGMFRrZFhNRXh1VVhaa1IxY3dXVWhTWjNSSFRXWk9ReTh3VERkUmRFNURkekJaVEZGMWRFTTBaazVIUVRCTVdGRjFPVWRYTUV4UVVteDBSMUJtVGtOVE1FdEJQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору