EN|RU|UK
 За кордоном
  21273  151

 Міноборони РФ запропонувало скоротити вартість похорону президента Росії, прем'єрів і міністрів

Міністерство оборони Російської Федерації запропонувало скоротити розмір витрат, які виділяють на похорон президентів, прем'єрів і міністрів.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише "Газета.Ру".

У статті йдеться про те, що ще в березні пропонували витрачати на поховання трун із тілами президентів до 1,18 млн руб., тоді як нинішній законопроект передбачає значно менші витрачати на ці цілі.

У законопроекті Міноборони на поховання президентів СРСР і Росії запропоновано виділити з бюджету до 706 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. На поховання урни з прахом в землю пропонують виділяти до 653 тисяч рублів, а на поховання урни з прахом у нішу колумбарію - до 592 тисяч рублів. При цьому витрати на надгробок скоротилися всього на 1 тис. руб., до 3,927 млн ​​руб.

Витрати на поховання прем'єра або міністрів передбачено скромніші: на поховання труни з тілом в землю - до 483 тис. руб., а урни з прахом у землю - до 429 тис. руб., урни з прахом у нішу колумбарію - до 369 тис. руб.

При цьому, в Мінфіні РФ не відповіли на запит видання про те, в якому обсязі передбачеоі асигнування на ці можливі витрати у 2017 році. Представник оборонного відомства пояснив, що, з огляду на поточний темп заповнення Федерального меморіального кладовища (з 2013 року - 26 поховань), відомство вважає за доцільне закладати в бюджет на ці цілі суму, необхідну для поховання 10-15 осіб.

Читайте: У США заарештували американця і двох росіян за підозрою в експорті секретних технологій у РФ

Источник: https://ua.censor.net.ua/n409418
VEhrNGRrdzVReTh3VERkU2FHUkRLekJaUkZGMmRFTTVaazVEWXpCYVlsRjJaRU1yTUV4SVVYWjBSMEV3VERkUmRtUkRORWxPUTJjd1MxSTRNRXRFVVhaMFIwSXdXbUpTYW5jOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору