EN|RU|UK
 Київські новини
  5394  80

 У Київраді визначили, за яких обставин почесних громадян столиці позбавляють звання. Колишні комуністи втрачають його "автоматом"

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали рішення, яке передбачає позбавлення звання "Почесний громадянин міста Києва".

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, йдеться про внесення змін до Положення про звання "Почесний громадянин міста Києва", затвердженого рішенням Київської міської ради від 1 червня 2000 року №141/862 "Про становлення звання "Почесний громадянин міста Києва" та заохочувальних відзнак Київського міського голови".

Зокрема, за рішенням Київради, особу можуть позбавити ​​звання "Почесний громадянин міста Києва" у разі вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти основ національної безпеки, злочини проти авторитету органів державної влади, органів місцевого самоврядування та об'єднань громадян, злочини у сфері службової діяльності, злочини проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку.

Читайте також: Джамала й Ніна Матвієнко стали почесними громадянами Києва

Також позбавляють звання "почесний" громадян, які були членами комуністичної партії в розумінні ст. 1 ЗУ "Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки".

Відповідні зміни підтримали 74 депутати.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n409429
VEhrNGRrdzVRek13VEV4UmMwNURPVEJNTTFKcU0zcFJkamxES3pCWlpsRjBaRWRDTUV3elVYUlRSRkYwT1VONU1FeEVVWFprUXprd1dUazRNRXB5VVhWT1IxZ3dURXhTWjA1RGR6Qk1WRkZ6U0hwUmJYUkROREJhWmxGelp6MDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору