EN|RU|UK
 Політика України
  50666  163

 В українських потягах запровадять європейський сервіс, який буде зручним і відповідатиме нормам гігієни, - Омелян

поезд

В українських потягах більше не буде пір'яних подушок і фіранок на вікнах, запровадять європейський сервіс, який відповідатиме нормам гігієні і буде зручним.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Facebook написав міністр інфраструктури Володимир Омелян.


"Сьогодні обговорили ситуацію щодо залізничних пасажирських перевезень. Наступного тижня відбудеться зустріч із громадськими активістами, під час якої розглянуть нові маршрути на зимовий сезон і роботу з громадськістю буде формалізовано. А це означає, що УЗ нарешті матиме дієвий механізм зворотного зв'язку щодо зручності графіків, комфортності поїздів, а платники податків і пасажири УЗ матимуть можливість впливати на це!" - написав він.


"Цього року капітально відремонтуємо до 100 пасажирських вагонів, у наступному - 200! Сучасні, з вакуумними туалетами. Начебто, є рішення щодо безперебійної роботи wi-fi в поїздах і запровадження електронного квитка на електричках. Із наступного тижня починаємо обговорення. Внесемо зміни в стандарти, відмовимося від подушок "на пір'ї" і ковдр у пилюці. Запровадимо європейський сервіс, який буде зручним і відповідатиме нормам гігієни. Цікава особливість: як тільки відмовилися від корупційних схем при закупівлі миючих розчинів, відразу стало можливим відмити вагони від багаторічного бруду. І, так, знімемо фіранки. Виключно ролети на вікнах", - зазначив Омелян.


"Обговорили питання приведення до єдиних норм залізничних станцій. Гостро стоїть питання єдиного корпоративного стилю УЗ. Навіть ці 100 нових вагонів могли б уже бути витримані в одному тренді. Чекаємо... До грудня 2016 року всі квитки, назви станцій, оголошення, інформація на табло буде виключно українською та англійською мовами! Водночас працюємо над декомунізацією назв станцій. І прошу пам'ятати, що це все буде поступово. Але буде! Будьте активними, стежте за змінами і реагуйте! Тільки так змінюється держава!" - резюмував міністр інфраструктури.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n409636
VEhrdlVXNTBRemd3VEZoUmRUbEhVREJNTUhaTU9VTXZNRXhZVW1kT1F6RXdURXhSZEdSRE16Qk1XRkYyWkVNNU1GazVPREJNTDFGMmRFZERNRmt2VVhNemVsRnZPVU0yTUZsRVVYUTVRM2N3VEhaU2JIUkRNekJNTTFGMVRrZEhNRms1T0RCS2VsSnNkRU01TUZwaVVYWmtSMFV3V1VSUmMwNUhRakJaVEZKblRrZEVNRXh5VW1kMFIwUXdXVVJSZFVFOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору