EN|RU|UK
 Політика України
  4313  41

 Міжнародна організація з міграції підтримуватиме розвиток міграційної сфери України, - гендиректор Свінг

Про це генеральний директор Міжнародної організації з міграції (МОМ) Вільям Лейсі Свінг заявив під час зустрічі з головою Державної міграційної служби України Максимом Соколюком.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МВС.


"Міжнародна організація з міграції - надійний партнер ДМС у реалізації спільних цілей щодо утвердження в Україні демократичних цінностей та високих стандартів захисту прав людини, - зазначив на початку зустрічі Максим Соколюк. - Ми цінуємо вашу підтримку і дякуємо за сприяння у реалізації ефективної державної політики у сфері міграції". Йдеться, насамперед, про допомогу у питаннях протидії торгівлі людьми, підтримці внутрішньо переміщених осіб, сприяння регулярній та безпечній трудовій міграції.

Окремо глава ДМС подякував безпосередньо главі представництва МОМ в Україні пану Манфреду Профазі за його роль і вплив на реалізацію міграційної політики України, розвиток теплих дружніх і конструктивних відносин між МОМ та ДМС.


Також Максим Соколюк привітав генерального директора МОМ із присвоєнням організації статусу спеціалізованої установи ООН.

У свою чергу генеральний директор МОМ Вільям Лейсі Свінг відзначив досягнення у розвитку міграційної сфери України, насамперед, приведення законодавчої бази, пунктів тимчасового перебування іноземців, які перебувають нелегально на території країни, до кращих світових практик.

Пан Свінг високо оцінив зусилля співробітників ДМС на цьому шляху останніми роками і запевнив, що МОМ і надалі підтримуватиме розвиток міграційної сфери України, зокрема починання ДМС із реформування служби і приведення до кращих світових стандартів.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n409707
VEhrNGRrdzVRemd3V21KUmN6bEhRVEJNUkZGMlpFZERNRXhvT0RCTWVsSnNkRU42TUZsRVVYTk9SMGN3V21KU2FuYzlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору