17821  121

Збірна України обіграла Косово 3:0 у відбірковому матчі на ЧС-2018

Футбольна збірна України зіграла з командою Косово з рахунком 3:0 у рамках відбору на Чемпіонат світу 2018 року.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Перший гол в грі забив Артем Кравець на 31-й хвилині. У другому таймі українці забили ще два м'ячі. Андрій Ярмоленко відзначився на 81-й хвилині, а ще через кілька хвилин - на 87-й, третій гол забив Руслан Ротань.

Ця перемога стала першою для Андрія Шевченка на посаді головного тренера збірної України.

З політичних причин українці проводили домашній матч у польському місті Краків. На матчі були майже порожні трибуни, оскільки кількість глядачів обмежили до однієї тисячі.

Нагадаємо, Косово проголосило незалежність в односторонньому порядку в лютому 2008 року. Суверенітет Косово визнали понад 110 країн світу, зокрема США і більшість держав ЄС. Україна не визнає незалежність Косово і не має з цим регіоном дипломатичних відносин.