EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  11211  233

 Міносвіти вимагає від персоналу навчальних закладів використовувати виключно українську мову під час виконання службових обов'язків

Міністерство освіти і науки України вимагає від педагогічних працівників та іншого персоналу навчальних закладів із навчанням українською мовою під час виконання службових обов'язків використовувати лише державну мова.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні міністерства.

"У робочий час у навчальних закладах із навчанням українською мовою науково-педагогічними, педагогічними працівниками та іншим персоналом використовується українська мова, а у навчальних закладах із навчанням мовами національних меншин поряд з українською мовою - також мова, якою здійснюється навчально-виховний процес у цьому закладі", - йдеться в ньому.

Також Міносвіти зазначає, що освітні установи мають забезпечити підвищення рівня володіння державною мовою своїх науково-педагогічних і педагогічних працівників.

"Освітнім навчальним закладам також рекомендується активно залучати дітей та молодь до різноманітних навчально-виховних і культурно-просвітницьких заходів, у рамках яких популяризувати українську мову в учнівському, студентському та педагогічному середовищах", - йдеться в повідомленні.

Також читайте: Статус української мови як єдиної державної буде наповнюватися реальним змістом, - Президент
Источник: https://ua.censor.net.ua/n409797
VEhrNGRrdzVSMFF3VEhKU1owNURkekJhWmxGMlpFZENNRmw2VVhWMFEzZEpUa000TUV3M1VYTjBRM2RtVGtOak1GcGlVWFprUXlzd1dVaFJjM1JIVnpCWlRGRjFRVDA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору