EN|RU|UK
 Суспільство
  27075  14

 Міносвіти змінило умови вступу до вишів на 2017 рік

У Міністерстві освіти змінили умови прийому до вищих навчальних закладів на 2017 рік, а саме скоротили кількість заяв для вступу і дозволили університетам самим вибирати обов'язкові сертифікати.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби міністерства.

Тепер сертифікат з української мови та літератури є обов'язковим, а два інші предмети будуть вибирати університети. "Одним з них може бути математика або історія України, або біологія, третій сертифікат - з інших предметів, які визначить сам виш", - сказано в повідомленні.

"У 2017 році вступники подаватимуть 7 заяв до вищих навчальних закладів на 3 спеціальності. Це дасть можливість сконцентруватися на обраних спеціальностях, а також не заплутатися в різноманітті спеціальностей і вишів", - цитує прес-служба міністерства проректора КНУ імені Тараса Шевченка Володимира Бугрова .

Також у 2017 році передбачені окремі квоти для пільгової категорії вступників: інвалідів, дітей-сиріт, учасників АТО, переселенців з Криму і Донбасу.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n409813
VEhrNGRrdzVRM2t3V1VoU1ozUkhSREJNTDFGMlpFTjNTVTVETmpCTVJGRjJUa012TUV4RVVYWmtSMWN3V1RrNE1FeE1VWFprUXpObVRrTmpNRnBpVVhaa1F5c3dXVWhSYzNSSFZ6QlpURkYxUVQwOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору