EN|RU|UK
 Суспільство
  23648  63

 "Укроборонпром" спростував міфи про бронемашину "Дозор-Б". ДОКУМЕНТИ

Державний концерн "Укроборонпром" вирішив розвінчати міфи про бронемашину "Дозор-Б", яку виготовляють на ДП "Львівський бронетанковий завод".

Як інформує Цензор.НЕТ, відповідне повідомлення розміщено на офіційному сайті концерну.

Міф перший: "броня" Дозору-Б "погана"

"У бронемашині "Дозор-Б" використовується броня із польської сталі ARMSTAL-500, яка виготовляється Huta Stali Jakościowych S.A. у місті Сталева Воля. Вона відповідає всім нормам та сертифікатам (документ відкриється у новому вікні), при чому за стандартом Європейського Союзу. Саме ця сталь йде на бронемашини, які воюють у країнах-членах НАТО, наприклад, у бронемашині Rosomak", - заявили в концерні.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Інформація про неякісну броню на "Дозор-Б" - провокаційний фейк, - Пашинський. ВІДЕО

сертификат


Міф другий: "броню для "Дозору-Б" закуповують у Росії"

"Сталь ARMSTAL-500 закуповується у Польщі, офіційно оформляється на митниці (документ відкриється у новому вікні), під час чого сплачуються мита та збори, вона проходить оцінку та перевірку", - наголосили в ДК.

Також читайте: "Укроборонпром" чекає серйозне реформування, - Пашинський
сертификат

Міф третій: "на заводі знайшли шматок сталі і віднесли на експертизу "Южмашу"

"ДП "ВО Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова", який також відомий за назвою "Южмаш", не проводив будь-яких експертиз сталі від будь-яких волонтерських організацій або окремих волонтерів. "Южмаш" у своїх лабораторіях взагалі не проводить дослідження для сторонніх осіб чи організацій. Про що йдеться у офіційному повідомленні (документ відкриється у новому вікні) від дніпровського підприємства", - інформує "Укроборонпром".


южмаш

"До цього ж, офіційне походження металу, який нібито передавався до аналізу - "підібрали в одному із цехів". Чому саме цей шматок металу мав бути частиною бронеплити - ніхто пояснити так і не спромігся", - додали в ДК.

укроборонпром


Міф четвертий: "не показують протокол обстрілу - значить усе погано"

""Укрооборонпром" не показує протоколи випробувань, які, до речі, проходили в Центральному науково-дослідному інституті озброєння та військової техніки Збройних сил України, через те, що в них міститься дані, від яких залежать життя бійців. У цих протоколах повністю описана яка зброя та кулі використовувались при тестових обстрілах, з якою швидкістю вони летіли, куди влучали. Отримавши ці дані, ворог буде знати про українську техніку все, що необхідно для її знищення. Саме через це "Укроборонром" не має права передавати інформацію з обмеженим доступом", - наголосили в концерні.

"Враховуючи те, що перша партія з "Дозорів-Б" вже перебуває у військах, і кожна машина від'їздила понад 1000 кілометрів, то всі необхідні випробування вона пройшла", - додали в ДК.

"ДК "Укроборонпром" просить не поширювати міфи та іншу неправдиву інформацію, брати до уваги те, що питання озброєння вимагають у першу чергу компетентного та зваженого підходу".


Источник: https://ua.censor.net.ua/n409872
VEhrNGRrdzVRek13VEVoU1owNURLekJaT1Rnd1dVeFJkR1JIUmpCTU0xSnNkRU0yTUV4Q09EQkxVRkYxZEVkQk1FdzNVWE5rUXlzd1dVUlJkblJET1RCTUwxSm5Ua01yTUV4M1BRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору