EN|RU|UK
 Політика України
  2377  4
Матеріали за темою:

 Україна запропонувала Польщі створити спільну координаційну групу для реалізації військових проектів, - Турчинов

Секретар Ради національної безпеки й оборони України Олександр Турчинов і керівник Бюро національної безпеки Республіки Польща Павел Солох обговорили актуальні напрями співпраці в сфері безпеки та оборонному секторі.

Керівник Бюро національної безпеки Республіки Польща (БНБ) відвідує Україну з візитом у рамках Протоколу про співпрацю між апаратом РНБО України і БНБ Республіки Польща, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу РНБО.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Україна і Швейцарія домовилися про співпрацю щодо розвитку миру в східних регіонах

Під час зустрічі сторони обговорили ситуацію на cході України, спроби Росії зірвати мирний процес врегулювання конфлікту і загрозу європейській безпеці через агресивні дії Кремля.

Турчинов і Солох відзначили результативну співпрацю України та Польщі у військовій, оборонній і військово-технічній сферах. У цьому контексті сторони високо оцінили діяльність польсько-українсько-литовської бригади, яка влітку цього року взяла участь у найбільшому міжнародному військовому навчанні на території Польщі - "Анаконда 2016".

Також читайте: Поки Росія порушуватиме міжнародне право, неможливо повернутися до співпраці з нею, - заступник генсека НАТО Ілдем на зустрічі з Турчиновим

Україна і Польща почали багато перспективних військово-технічних проектів, які повинні суттєво посилити оборонний потенціал обох держав і відкрити нові спільні можливості в сфері безпеки. З метою об'єднання зусиль оборонних підприємств, координації роботи в рамках діючих і створення нових проектів українська сторона запропонувала створити спільну постійно діючу контактно-координаційний групу.

Керівники РНБО України і БНБ Польщі висловилися за важливість подальшого поглиблення двостороннього співробітництва між оборонними відомствами і спецслужбами України та Польщі, розширення військово-технічного співробітництва між нашими країнами. Також було обговорено питання співпраці з Польщею в рамках переходу Збройних Сил України на стандарти НАТО.

У вівторок Солох візьме участь у відкритті Секретарем РНБО України Турчиновим ХІІІ Міжнародної спеціалізованої виставки "Зброя та безпека 2016" та Х Міжнародного авіакосмічного салону "Авіасвіт-ХХІ".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n409888
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTU9VTnBNRmxRVW1kT1IwZ3dUR3BSZG1SREt6Qk1TWFpNT1VkQ01Fd3ZVbXgwUTNrd1RDOVNaMDVEZHpCWllsSnFNM3BSYjA1RFpEQktTRkZ1Ym5wUmJqbERLekJNZGxKcVRrZEtNRXhCUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору