EN|RU|UK
 Політика України
  783  13

 НАБУ перевірить, чи не буде серед кандидатів у судді Верховного суду людей із корупційними ризиками, - Ситник

Національне антикорупційне бюро України вивчить майновий стан кандидатів у судді Верховного суду України, щоб в оновлену судову владу не потрапили люди з корупційними ризиками.

Директор НАБУ Артем Ситник нагадав, що в жовтні починається конкурс з формування нового Верховного суду, що стане наступним кроком у судовій реформі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Ми як правоохоронний орган, який виконує також і аналітичну функцію, збираємося брати активну участь у цьому процесі. У нас підписаний Меморандум із Вищою кваліфкомісією суддів, і ми будемо використовувати свої можливості для того, щоб максимально вивчити кандидатів і не допустити проникнення в нову судову владу людей із корупційними ризиками", - сказав він.

Відповідаючи на питання про те, в якому форматі братиме участь НАБУ у формуванні нового складу Верховного суду, А.Ситник пояснив, що Бюро укладатиме досьє на кандидатів і передаватиме до Вищої кваліфкомісії суддів. "Ми покажемо, як дослідили майновий стан того чи іншого кандидата, чи може цей кандидат пояснити походження свого майна", - підкреслив директор Бюро.

За його словами, такі ж досьє можуть передавати і громадські активісти, які проводять свої розслідування.

"Я думаю, що спільними зусиллями ми дамо той результат, який очікує від нас суспільство, і ми очікуємо як правоохоронці", - підсумував директор НАБУ.

Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору