EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  3494  6
Матеріали за темою:

 Термін відрядження держслужбовців не може перевищувати 60 календарних днів, - постанова Кабміну

Кабінет Міністрів України встановив граничний термін відряджень для державних службовців.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, згідно з постановою №681 від 5 жовтня, термін відрядження держслужбовців не може перевищувати 60 календарних днів, крім випадків, визначених законодавством.

Термін відрядження державних службовців, які направляються для запобігання або ліквідації наслідків стихійного лиха, епідемій, епізоотій, виробничих аварій, а також усунення інших обставин, які створили або можуть створити загрозу життю чи умовам життєдіяльності людей, не може перевищувати 1 рік.

Уряд встановив, що особливості направлення у довгострокове відрядження працівників дипломатичної служби України визначаються законом "Про дипломатичну службу".

Також особливості направлення держслужбовців у відрядження для виконання своїх посадових обов'язків за межами постійного місця служби, зокрема на роботу до секретаріатів міжнародних організацій, представництв міжнародних організацій в інших країнах або органів влади іноземних держав, визначаються відповідно до порядку, затвердженого Кабміном.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n409939
TUV4eVVYTk9RM2d3VEhwU2JIUkRPVWxPUTNvd1dVUlJkblJETlRCWlNGRjJUa04zTUV3elVYTkRPSFpNZVM5UmMzUkhWekJNVkZKblRrZFFNRXhVVVhSMFF6RXdURE5SZG1SSFVHWk9ReTh3VERkU1oyUkhRekJNUkZGMlpFTXJNRXhNVVhOSWVsRjBUa014TUZsRVVYUjBSMEl3VEhaU1p6bERNakJNU0ZGMmRFTjVNRmxpVW14dWVsRnRkRU4zTUV4SVVYWk9SMWN3VERBOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору